%14
99,00 TL
84,90 TL
%14
Havale ile : TL   83,20
Hiper Farma

Hyper Immun44 250 ml

Bitkisel ekstreler, C vitamini ve diğer mikro besin maddeleri ile gıda takviyesi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (5)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hiper Farma Hyper Immun44 250 ml

  Hiper Farma Hyper Immun44 250 ml Turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Hiper Farma Hyper Immun44 250 ml ; 13 Vitamin, 6 Mineral ve Polifenoller yani Citrus bioflavanoidleri oluşan likit formda gıda takviyesidir.

  Çocuklar ve Yetişkinler tarafından kullanılabilmektedir.

  Bağışıklık sisteminin gelişimini desteklemeye yardımcı olur.

  13 Vitamin, 6 Mineral ve Polifenollerden oluşan formül;

  B vitamini, avitanimi ve çinko içeriği ile iştahın düzenlenmesine yardımcı olur.

  Hiper Farma Hyper Immun44 250 ml; Vitamin, Mineral desteği sağlamaktadır.

  POLİFENOL, VİTAMİN VE MİNERAL KOMPLEKSİ İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA

  Citrus Bioflavanoidleri isimli bir Turunç meyvesinden elde edilmiş olan bitki ekstresidir.

  Yüksek ölçekte Antioksidan özelliği bulunmaktadır.

  İçeriğinde bulunan Lutein ile Retina ve Göz Sağlığını desteklemeye yardımcı olmaktadır.

  Avusturya’da yapılan vitro çalışma sonucunda, Influenza virüsü üzerinde inhibe edici etkilerinin tepkimesine yardımcı olduğu test sonuçlarında kanıtlanmıştır.

  Hayvansal katkı maddesi içermemektedir.

  Koruyucu içermez, gluten içermez, laktoz içermez, çölyak hastalarında da tercih edilebilir.

  Serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi tavsiye edilmektedir, kapağının sıkıca kapatılması gerekmektedir.

  Oda sıcaklığı normalin üzerinde ise buz dolabı kapağında da saklanabilir.

  Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

  Takviye edici gıdalar hiçbir şekilde, normal beslenmenin yerine geçemez.

  14 yaş ve üstü günde 2 kere sabah ve akşam yemeklerden sonra 1'er kapsül olarak önerilmektedir.

  Hamilelik ve emzirme döneminde kullanmak için doktorunuza danışınız.

  Günde 1 x 1/2 ölçek kabı yaklaşık 10 ml olarak alınması tavsiye edilmektedir.

  Doz aşımı için uzman doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

  Hiper Farma Hyper Immun44 250 ml Turuncu’da en iyi fiyatla sahip olabilirsiniz.

  İçerik: Her 10 ml ölçek için hesaplama olarak aşağıda sunulmuştur.

  Standardize toplam polifenoller 11,4 mg

  A Vitamini 666,67 IU % 25

  B1 Vitamini (Tiamin) 0,8 mg % 73

  B2 Vitamini (Riboflavin) 0,9 mg % 65

  B3 Vitamini (Niasin) 10 mg % 63

  B5 Vitamini (Pantotenik asit) 4 mg % 67

  B6 Vitamini (Piridoksin) 0,5 mg % 36

  B7 Vitamini (Biyotin) 15 mcg % 30

  B9 Vitamini (Folikasit) 300 mcg % 150

  B12 Vitamini (Kobalamin) 1,5 mcg % 60

  C Vitamini 90 mg % 113

  D3 Vitamini (Kalsiferol) 400 IU % 200

  E Vitamini (Tokoferol) 10 mg % 83

  K Vitamini (Fitomenadion) 20 mcg % 27

  Krom 40 mcg % 100 İyot 75 mcg % 50

  Manganez 1 mg % 50

  Molibden 37,5 mcg % 75

  Selenyum 55 mcg % 100

  Çinko 5 mg % 50

  Beta Karoten 1 mg

  *BRD=Besleyici Referans Değerler. İçerik maddelerinin değerleri ortalama analizleri esas almaktadır

  Bebek Bilgilendirme

  Bebeklerimiz ve onların sağlığı, biz ebeveynler için en önemli unsurdur. Doğduğu andan itibaren hemen her konuda büyük titizlik göstererek onların iyi olması için emek veriyoruz. Giyiminden, yemeğine, bakımından sağlığına kadar gerekli olan her detay anneleri fazlasıyla düşündürmektedir.

  Bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek, aradıkları ürünlere kolay ve hızlı yoldan ulaşmak anneler için oldukça önemlidir.

  Buradan yola çıkarak turuncuecza.com olarak biz, annelerin bebekleri için gerek duyduğu bebek bezi, ıslak mendil, cilt bakım, beslenme ve beslenme gereçleri, takviye edici gıda ve banyo gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tüm ürünlerle hizmet vermekteyiz. Elbette tüm ebeveynler için en önemli nokta aldıkları ürünün orijinalliği ve bebeklerinin sağlığına yararlı ürünler olmasıdır. Bu nedenle turuncuecza.com sitesinde bebek kategorisi içerisinde yer alan bütün ürünlerimiz %100 orijinal ve Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmış ürünlerdir.

  Orijinal olmayan ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanmayan hiçbir ürün sitemizde satılmamaktadır.

  Bebeklerimizin sağlığı bizler için de en önemli unsurdur. Bunun yanı sıra, özellikle bebek cilt bakım kategorisinde yer alan ürünlerimiz hipoalerjeniktir. Bebeklerimizin cildi oldukça hassas ve narindir. Bu yüzden cilt bakım ürünleri kullanırken oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir.

  Hipoalerjenik olmayan bakım ürünleri bebeğinizin hassas cildini tahriş edebilir ve alerjik reaksiyon gösterebilir. Bu yüzden turuncuecza.com bebek kategorisinde yer alan ve hipoalerjenik olan bakım ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Bebeklerimizin vitamin ve mineral ihtiyaçları için gerekli takviye gıdaları yine turuncuecza.com sitemizde yer alan bebek vitaminleri kategorisinden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

  Sitemizde yer alan vitaminlerin hiçbiri ilaç değildir ve asla tedavi edici özelliği bulunmamaktadır. Bunun haricinde bebeğinizin sağlığını korumak adına özellikle internet üzerinde ilaç adı altında satılan hiçbir ürünü doktorunuz tavsiye etmedikçe asla kullanmamızı önemle belirtmek isteriz. Sitemizde bulunan vitaminleri doktorunuza danışarak ve içeriğinde belirtilen miktarlarda kullanmaya özen göstererek bebeğiniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bebeklerimizin normal beslenmeleri dışında vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm vitaminleri sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

  Sitemizde yer alan bütün ürünlerin içeriği ve kullanımı hakkında gerekli açıklamalar ebeveynlerin bilgisine sunulmuştur. Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını turuncuecza.com sitemizden kolaylıkla temin edebilir,  takıldığınız ve sormak istediğiniz her konuda sitemiz üzerinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.