Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

İstenmeyen Tüyler

Kadınların kabusu istenmeyen tüyler, çeşitli yöntemlerle belli süreliğine veya kalıcı olarak yok edilebilmektedir. İstenmeyen tüylere karşı TuruncuEcza ’da çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bunların başında ağdalar gelmektedir. Ağdalar da işlevlerine göre çeşitlilik göstermektedir. Tüy azaltan ağda, sir ağda, el ağdası, ağda bantları, çam sakızı gibi çeşitleri bulunmaktadır.


Cilt yapısına ve kıl köküne uygun olarak tercih edilen ağdalarla daha sağlıklı ve uzun süren pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Ağda bantlarının yanı sıra kolay ve hızlı sonuca ulaşmak isteyenlerin imdadına tüy dökücü krem ve spreyler yetişmektedir. Tüy dökücü krem ve spreyler yardımı ile hızlı ve kolay şekilde istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. TuruncuEcza ayrıcalığı ile istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenler tek tıkla diledikleri ürüne sahip olabilirler.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.