Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Jel Kremler

İskeletimizin kaslar birlikte sağlıklı bir şekilde hareket edebilmesi için kemik birleşim noktaları olan eklemlerin hareket kabiliyetini koruyabilmesi gerekir. Kireçlenme; diz, el, bilek, ayak, omuz ve kalça eklemlerinde sıklıkla görülen bir rahatsızlıktır. Eğilip doğrulurken belde meydana gelen tutulmalar, oturup kalkarken dizlerden gelen sesler bu hastalığın belirtilerindendir. Kireçlenme; diz eklemleri, eller ve omurgada sıklıkla rastlanan bir hastalıktır. Orta ve ileri yaşlarda daha sık görülen bu rahatsızlık, kimi zaman spor yaralanmalarında ya da mesleki travmalar sonucunda daha erken yaşlarda da kendini gösterebilir. Eklemlerinize doğal kayganlık kazandıran jel kremler, eklemlerde oluşan sertliği gidererek, sürtünmeyi azaltır.

Modern hayatın getirdiği stresli yaşam ya da zorlayıcı fiziksel aktiviteler kaslara gereğinden fazla yük yükler ve kaslar yorgun düşer. İlerleyen yaşla birlikte kaslar ve eklemlerde ağrı ve şişlik görülebilir. Kas ve eklemlerinizdeki bu ağrılar iskelet sisteminizdeki en büyük sorunların başında gelir. Yoğun kas ağrılarının giderilmesinde jel kremler en sık başvurulan tedavi yöntemlerindendir. Spor faaliyetleri ya da günlük faaliyetler sonrası kaslarda oluşan ağrılardan masaj etkisiyle kolayca kurtulmanız mümkün. Sıcak havalarda klima kullanımı ile artan boyun, bel ve sırt ağrılarından da jel kremlerin ağrı kesici özelliği ile kurtulabilirsiniz. Diz, bacak, omuz, kol gibi bölgelere masaj yaparak uygulayacağınız jel kremler kaslarınızda ve eklemlerinizde ciddi oranda bir rahatlama sağlar. Jel kremler; eklem, kemik, kas ve kıkırdak doku hastalıkları sonucu ortaya çıkan ağrılarınızın azalmasını ve ağrılı bölgenin rahatlamasına yardımcı olur. Ağrılı bölgeye ince bir tabaka halinde sürdüğünüz jeli tamamen emilene kadar hafifçe ovarak uygulayınız. Jelin uygulanmasından sonra 10 dakika kuruyana kadar beklenilmesi gerekir. Krem sürülü bölgeye herhangi bir bandaj sarmamalısınız. Sıcak su torbası ya da sıcak havlu gibi uygulamalardan kaçınmalısınız. Jelden sonra en az 1 saat banyo ya da duş yapılmamalıdır.

Eklemlerinizi korumak, kireçlenmeye bağlı eklem ağrılarınızdan kurtulmak ve eklemlerinizin hareket kabiliyetini arttırmak için ya da eklem ve kaslarınızı rahatlatıcı jel kremlerine Turuncuecza.com’dan ulaşabilirsiniz. Etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanmış olan jel kremler, ağız yoluyla alınan ağrı kesicilere oranla daha etkilidir.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.