Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Kayganlaştırıcılar

Erkek ve kadınların cinsel ilişki esnasında daha rahat ve memnun edici bir ilişki yaşamaları için kayganlaştırıcı ürünler kullanmaları tavsiye edilmektedir. Kayganlaştırıcılar, prezervatifin yırtılma riskini minimize ederken aynı zamanda kuruyan vajinalarda kadının cinsel açıdan acı çekme hissini de ortadan kaldırarak ilişkinin sağlıklı bir şekilde olmasını sağlar. Cinsel ilişkide rahatlığı ve keyif almayı arttırıcı ürünler arasında yer alan kayganlaştırıcılar farklı aromalarıyla ilişkinize renk katacak!

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.