Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Kepek Karşıtı Ürünler

Kepek, rahatsız edici ve küçük büyük herkesin karşılaştığı en yaygın saç derisi problemlerinden biridir. Küçük deri parçacıklarının yanı sıra, kepek aynı zamanda kafa derisi üzerinde kızarıklık ve kaşınma ile de açıklanabilir. Saç derisinde meydana gelen pullanma, yağlanma, kuruluk, gerilme gibi problemlerle mücadele için geliştirilmiş birçok Kepek Karşıtı Ürünleri TuruncuEcza.com’da bulabilirsiniz. Kepek Karşıtı Ürünler, saç derinizi temizlerken onun yatıştırılmasına ve hassaslığının azalmasına da kolaylık sağlar. Aynı zamanda saçlarınıza hacim, parlaklık ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırmak için destek olur. Kepek Karşıtı Ürünler, içeriğindeki etken maddeler sayesinde yağlanma, kepek, pullanma, kaşıntı, kızarıklık gibi saç problemlerinizin azalmasına da yardımcı olur.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.