%9
139,34 TL
126,16 TL
%9
Havale ile : TL   123,63
Krilom

Krilom Ultra Krill Oil 30 Kapsül

Krill yağı içeren gıda takviyesi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Krilom Ultra Krill Oil 30 Kapsül

  Krilom Ultra Krill Oil 30 Kapsül turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Günümüzde çeşitli besin maddelerinin eksikliğinden ötürü bazı kişiler besin takviyelerinden destek görebilmekteler.

  Söz konusu bu besin maddelerinden en bilineni ise Omega-3 yağ asididir.

  Bu konuda Krilom Ultra Krill Oil 30 Kapsül kişinin günlük Omega-3 ihtiyacını desteklemeye yardımcı oluyor.

  Ürünün içerisinde 30 adet ultra krill oil kapsül yer almaktadır.

  Kapsüller tamamen tüketime uygun sığır jelatininden üretilmektedir.

  Krilom Ultra Krill Oil içerisinde herhangi bir domuz katkısı veyahut GDO barındırmamaktadır.

  Üründeki Omega-3 yağ asidi bileşenini krill yağı karşılamaktadır.

  Bir tür deniz kabuklusu olan krillerden üretilen krill yağının balık yağından 3 kata kadar daha fazla Omega-3 içerdiği bilimsel olarak ifade edilmektedir.

  Ürünün içeriği;

  2 Yumuşak Kapsül = 1000mg Krill Yağı

  Fosfolipit = 560 mg

  Omega-3 = 270 mg

  EPA = 150 mg

  DHA = 70 mg

  Toplam Kolin = 70 mg

  Astaksantin = 85 ug


  Günlük 2 adet Krilom Ultra Krill Oil kapsülün su ile yutulması tavsiye edilmektedir.

  Tavsiye edilen kullanım dozunun aşılması tehlikeli ve sakıncalı olabilir.

  Krilom Ultra Krill Oil oda sıcaklığında, nemden ve ışıktan uzak bir ortamda muhafaza edilmesi önerilmektedir. Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği bir yerde saklanmalıdır.

  Anne adaylarının ve emzirme sürecinde olan annelerin kullanımı sakıncalı olabilmektedir. Bu nedenle emziren ya da gebe bireylerin ürünü kullanabilmek için doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.