%8
53,90 TL
49,51 TL
%8
Havale ile : TL   49,51
Lansinoh

Lansinoh Göğüs Pedi 100 Adet

Emziren anne göğüs pedi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Lansinoh Göğüs Pedi 100 Adet

  Lansinoh Göğüs Pedi 100 Adet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Anne sütü çocukların gelişimini tamamlaması ve sağlıklı bir şekilde büyümeleri açısından çok önemlidir. Bu nedenle bebeklerin gelişimi için emzirmek en önemli işlemlerden birisidir.

  Bu işlemi yaparken annelerin fazla sütlerinin sızıntı yaparak belli olmaması için göğüs pedi kullanılması tavsiye edilir.

  Sızıntı nedeniyle kıyafetlerde ıslaklık ortaya çıkarak annenin rahatsız olması durumu yaşanabilmektedir.

  Lansinoh Göğüs Pedi bu durumlarda kullanılması gereken en önemli yardımcı ürünlerden birisidir.

  Lansinoh markası 30 yılın üzerinde tecrübesi ile annelerin bu tip durumlardaki rahatsızlığını gidermek için göğüs pedi üretimi yapmaktır.

  Ürettiği tüm ürünlerde doğal olmaya dikkat eden ve sunduğu ürünlerde farklı çözümler ortaya koymayı başaran önemli bir markadır.

  Göğüs pedi incecik yapısı ve içinde bulunan özel polimerin emici özelliği ile olumsuz herhangi bir durumun oluşmasının önüne geçebilmektedir.

  Bu sayede herhangi bir anda oluşabilecek sızıntıları emerek ped içerisinde saklayabilmektedir.

  Göğüs pedi kullanırken ince bir yapıya sahip olması nedeniyle kıyafetlerin üzerinde de belli olmamaktadır.

  İç çamaşırı ile göğüs arasında kuruluk sağlayarak olumsuz bir durumun oluşmasını engellemektedir.

  Pedin sağında ve solunda bulunan iki özel bandı sayesinde herhangi bir durumda kaymaların oluşmasını da engellemektedir.

  Özel olarak ambalajlanan bu ürünler el çantasında kolayca taşınmaktadır. Her ürün tek paketlendiği için paketi açsanız dahi diğer ürünlerin bozulmadan kullanımı için hijyenik bir şekilde saklanması sağlanacaktır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.