%20
25,40 TL
20,35 TL
%20
Havale ile : TL   20,35
Lansinoh

Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet

Emziren anne göğüs pedi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet

  Lansinoh Göğüs Pedi 24 Adet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Lansinoh anneler için bebeklerini emzirirken oluşabilecek olumsuz durumları ortadan kaldırmak için göğüs pedi de üreten bir markadır.

  30 yılın üzerindeki deneyimiyle piyasada bulunmakta ve anne ile bebek arasındaki emzirme konforunun artmasına yardımcı ürünler ile dikkat çekmektedir.

  Lansinoh sunduğu göğüs pedi ile oluşabilecek sızıntıları ve fazla sütü emerek akıntı olmasını engeller.

  Aynı zamanda nefes alan yapısı ile kuruluk olmasını ve özel bant sayesinde ise konulduğu noktadan kaymasını engelleyen bir yapıya sahiptir.

  Paket içerisinde yer alan tüm ürünler dikkatli bir şekilde birer birer paketlendiği için ambalajın tamamı bozulmadan tek tek kullanılma imkanı bulunmaktadır.

  Göğüs pedi içerisinde yer alan petek dokusu sayesinde kullanılacak bölgede daha yumuşak ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

  Lansinoh Göğüs Pedi özel petekli yapısı sayesinde akan sıvıyı sızıntı yapmadan hapsederek muhafaza etmektedir.

  Gece ve gündüz kullanımı için de özel olarak dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir.

  Lansinoh Göğüs Pedi kullanıldığı göğüs bölgesini tam anlamıyla kavradığı için rahat bir şekilde kullanım sunmaktadır.

  Özel 24’lü paketlerde sunulan Lansinoh Göğüs Pedi tüm sıvıyı emerek çocuğun emmediği dönemlerde ya da emdikten kısa süre sonra oluşabilecek süt akıntıları nedeniyle oluşacak konforsuzluğun önüne geçer.

  İnce bir yapıya sahip olması ve bunun yanında yüksek miktarda emici özelliğe sahip olması da ürünü öne çıkaran önemli detaylar arasındadır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.