%7
35,90 TL
33,31 TL
%7
Havale ile : TL   33,31
Lansinoh

Lansinoh Göğüs Pedi 60 Adet

Emziren anne göğüs pedi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Lansinoh Göğüs Pedi 60 Adet

  Lansinoh Göğüs Pedi 60 Adet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Lansinoh Göğüs Pedi uzun süredir üretilen ve geliştirmesi sürekli devam eden bir yapının eseri olarak annelere sunulmaktadır.

  Ekstra ince bir yapıya sahip olması rahat kullanım açısından büyük önem sağlamaktadır.

  Gündüz ve gece dikkatli bir şekilde dikey ve yatay olarak kullanılmaktadır. Bu kullanım da bölgede etkin bir kuruluk sağlayarak annenin rahatsız olmasını engellemektedir.

  Yumuşak bir yapıya sahip olması ve içeriğinde kullanılan polimer yapısı, sıvının tamamını hapsederek dışa akıntı oluşumunun önüne geçmesine yardımcı olur.

  Bu polimer yapı doğru kullanım ile verimli bir konfor sunması için hazırlanmıştır.

  Petek tarzı hazırlanan iç yüzeyi sayesinde tüm sızıntılar tek bir noktaya toplanarak kıyafetlerin ıslanmasını engelleyip oranın kuru kalmasına yardımcı olmaktadır.

  Özel bir tasarıma sahip ürünler kullanılan bölgede belli olmayarak insanların rahatsız olmasını engellemeye yardımcıdır.

  Etrafındaki kaydırmaz bandı, çift katmanlı olan pedin kullanımı sırasında kaymasının da önüne geçmiş olur.

  Standart bir ürün olmakla birlikte tüm göğüs bedenleri tarafından rahatça kullanım fırsatı sunulmaktadır.

  Bununla birlikte paket içerisinde bulunan tüm ürünlerin ayrı paketlenmiş olması da hijyenik bir kullanım sunması açısından önemlidir.

  Sürekli geliştirilen ürün, annelere yumuşak ve konforlu bir kullanım sunarak onların daha rahat hissetmesini sağlamaktadır.

  Göğüs bölgesini tam anlamıyla kaplayan ve sutyen içerisinde kaymadan duran yapısı sayesinde gereksiz zamanlarda düzeltme ihtiyacı da azalmaktadır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.