%6
79,90 TL
74,90 TL
%6
Havale ile : TL   73,40
Lansinoh

Lansinoh Süt Saklama Poşeti 25 Adet

Anne sütü saklama poşeti
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Lansinoh Süt Saklama Poşeti 25 Adet

  Lansinoh Süt Saklama Poşeti 25 Adet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Lansinoh Süt Saklama Poşeti sayesinde bebeğiniz için anne sütünü sağıp daha sonra kullanma imkanı bulunmaktadır.

  Lansinoh sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi ile bu konuda uzmanlaşmış ekibiyle annelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve doğru ürünü onlara sunmayı amaçlamaktadır.

  Bu çözümler arasında süt saklama poşeti de bulunmaktadır.

  Lansinoh Süt Saklama Poşetleri Gıda ürünlerinin saklanmasında BPS ve BPA gibi maddelerin içerisinde olmayan polietilenden üretilerek piyasaya sunulmaktadır.

  Anne sütünün içerisine hava girmesini, sızıntı olmamasını sağlayan ve dökülme durumunu engelleyen çift kilit sistemine sahip özel tasarımı bulunmaktadır.

  Dik durması için özel olarak hazırlanan tabanı ile buzdolabı içerisinde dikey ya da yatak bir şekilde kullanılabilmektedir.

  Her bir süt saklama poşeti içerisinde toplamda 180 ml süt saklanabilmektedir.

  Ürün içerisinde işlemi nasıl yapacağınızı ve saklama için dikkat edilmesi gerekenleri anlatan bir kılavuz bulunmaktadır.

  Üzerinde bulunan yazı bölümüyle sütün ne zaman sağıldı gibi detaylar özenle not edilebilir.

  İstenildiği süre boyunca saklandıktan sonra herhangi bir uygun kabın içerisine doğru şekilde aktarımı da sağlanmaktadır.

  25’li paket sayesinde uzun süre saklama yapabileceğiniz poşetleri bulabilirsiniz.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.