%9
72,90 TL
66,61 TL
%9
Havale ile : TL   66,60
Lansinoh

Lansinoh Süt Saklama Poşeti 50 Adet

Anne sütü saklama poşeti
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Lansinoh Süt Saklama Poşeti 50 Adet

  Lansinoh Süt Saklama Poşeti 50 Adet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Çocukların gelişimi açısından belirli bir süre boyunca anne sütü alması önemli olarak kabul edilmektedir.

  Uzmanlar bu konuda bebeklerin daha doğru bir fiziksel gelişimi sağlaması ve mental olarak da doğru bir yolda ilerlemesi için önemli olduğunu vurgulamaktadır.

  Herhangi bir hastalığa yakalanmaması ve anne ile çocuk arasındaki bağın güçlenmesine yardımcı olduğu da vurgulanmaktadır.

  Lansinoh markası sektördeki uzman ekibi ile üretmiş olduğu emzirme ürünleri ile birçok soruna cevap vermektedir.

  Bu ürünlerden birisi olan Süt Saklama Poşeti 50’li paketlerde annelere sunularak uzun vadeli bir kullanım sağlamaktadır.

  Saklama poşeti bebeklerin daha sonra tütebilmesi için sütlerin içerisinde steril bir şekilde saklanmasına imkan tanımaktadır.

  Dökülmelere, sızıntılara ve hava girmesine karşı poşet üzerinde çift kilit sistemi bulunmaktadır.

  Özel tabanı sayesinde destekli bir yapı sunmakta ve saklanırken buzdolabı içerisinde hem dik hem de yatay bir duruş sağlamaktadır.

  Kullanımı kolay olan ürünün içerisinde süt koymak ya da içerisinde ki sütü başka bir kaba aktarmak kolaydır.

  Özel etiket yapısı sayesinde sağılan sütün ne zaman sağıldığı üzerine not edilebilmektedir.

  Her saklama poşeti anne sütünü muhafaza etmesi için 180 ml hacme sahiptir.

  Ürün gıda saklamakta kullanılan polietilen maddesinden üretilmiştir. Hijyenik bir kullanım sunması ve anne sütünün bebeklere her zaman verilmesi açısından uzmanlar tarafından kullanılması tavsiye edilmektedir.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.