%12
Yeni
389,00 TL
342,20 TL
%12
Havale ile : TL   335,36
Lierac

Lierac Phytolastil Çatlak Jeli 200 ml

Çatlak bakım jeli
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Lierac Phytolastil Çatlak Jeli 200 ml

  Lierac Phytolastil Çatlak Jeli 200 ml turuncuecza’dan temin edebilirsiniz

  Orijinal ismi : Phytolastil Gel Stretch Mark Prevention Gel , Gel Prevention Des Vergetures.

  Türkiye’ye ithal eden firma ise Velena sağlık hizmetleri A.Ş’dir,

  200 ML formunda plastik tüp içinde sunumu yapılmaktadır.

  Lierac Phytolastil Çatlak Jeli 200 ml Hakkında Detaylar.

  Cilt üzerinde oluşan çatlaklar için genel bir bakım sağlamaktadır.

  Çatlak oluşumuna karşı yardım eder.

  İçeriğinde sarmaşık, aslanpençesi ve kırk kilit otu bulunmaktadır.

  Cilt Üzerinde oluşan stres ve gerilimi azaltamaya yardımcı olur.

  Kadınlar yüzleri kadar vücutlarının bakımına da önem gösterirler. Bazı sorunlar sonradan düzelmesi çok daha zor ya da mümkün olmayan sorunlardır.

  Cildin esnekliğini ve nemini arttırmasını destekleyerek, özellikle hamilelik döneminde oluşan çatlakların önlenmesine yardımcı olduğu bilinmektedir.

  Son kullanma tarihi açıldığı tarihten itibaren 6 ay olarak belirlenmiştir.

  Kullanım Şekli

  Cildinize, karın, kalça, göğüsler ya da basenlerinize uygulayabilirsiniz. Günde en az bir en fazla 2 defa kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Jeli parmak uçlarınıza sıkarak, küçük alanlara nazikçe masaj ile uygulamanız gerekmektedir. Gereğinden fazla ovalamamanız tavsiye edilmektedir. Emilimi tamamladıktan sonra ovalamayı bırakabilirsiniz.

  Günde 1 ile 2 kere yumuşak hareketlerle bölgeye masaj yöntemi ile uygulanması önerilir.

  Alchemilla Vulgaris Extract, Hedera Helix IVY Leaf/Stem Extract, Equısetum Arvense Extract. Jelleştirici maddeler içerir.

  Ürünlerimiz orijinal ve faturalı olarak tedarik edilip sizlere de faturalı olarak gönderilmektedir. Lütfen taklitlerinden sakınınız!


  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir. 

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.