149,90 TL
Havale ile : TL   149,88
Marnys

Marnys Relamar 60 Tablet

Propolis içerikli gıda takviyesi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Marnys Relamar 60 Tablet

    Marnys Relamar 60 Tablet ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.Çocuk gelişiminde beslenme büyük bir rol oynamaktadır.Çocuğun hiçbir gıda maddesinden mahrum kalmaması gerekmektedir.Fakat bazı nedenlerden ötürü çocuklar çeşitli gıda maddelerine erişim sağlayamayabilmektedir.Beslenme yoluyla söz konusu besin maddelerinin vücuda sağlanamadığı durumlarda gıda takviyelerine başvurulabilmektedir.Bu noktada Marnys Relamar ürünü devreye girmektedir.Kutu içerisinde 60 adet tablet yer almaktadır.Tabletler bitkisel içeriklidir.Hidroksitriptopfan ile desteklenen bir içeriğe sahiptir.11 yaş ve üzeri çocukların günde 1 tablet alması tavsiye edilmektedir.Tavsiye edilen miktarın üzerine çıkılmaması gerekmektedir.Her bir tablet bir bardak su ile tok karnına içilmelidir.Tercihen yemeklerden sonra alınması önerilmektedir.İçerisinde bulunan maddelere duyarlılığı olanların kullanmaması gerekmektedir.Oda sıcaklığındaki bir ortamda muhafaza edilmelidir.Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği bir yerde saklanmalıdır.Direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.İlaç değildir, gıda takviyesidir.Hastalıkları tedavi edici ya da önleyici bir niteliği bulunmamaktadır.Ürünün İçeriği:Her bir tablet için:Melisa (Melissa officinalis) = 250 mgL-5- Hidroksitriptopfan = 100 mgVitamin B6 = 1,4 mg 
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.