Toplam 98 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

Ebeveynleri en çok korkutan durumlardan biri bebeklerde ve çocuklarda ateştir. Ateş ölçer yardımıyla vücut ısısı hakkında kesin bilgi sahibi olmak ve düzenli aralıklarla yapılan ölçümlerle hastalığın seyrini anlayabilmek mümkündür. Bebekleri uzun süre hareket etmeden kalmasına gerek duyulmadan saniyeler için vücut ısısını temassız bir şekilde kulak ya da alından ölçen çeşitleri de mevcuttur.

Burun tıkanıklıkları bebekler için oldukça rahatsız edici bir durumdur. Emmeyi zorlaştırır ve uykuda kaliteyi düşürür. Burun salgısını temizlemeyi kolaylaştırıcı burun aspiratörleri sayesinde bebeklerin burnunu temizlemek son derece kolay! Ayrıca burun açıcı ürünler kategorisinde bulabileceğiniz burun damlaları, kullanımı oldukça kolay burun spreyleri, flakonlara ayrılmış serum fizyolojikler ile tıkalı burunlara veda edebilir deliksiz uykulara merhaba diyebilirsiniz.

Medikal ürünler arasında yer alan diğer kategorisinde de ihtiyacınız olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Yaz gecelerinin kabusu olan sivri sinekler en çok da minikler için rahatsız edicidir. 2 yaş üstü çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz sivri sinek kovucu bileklik, alkol ve paraben içermez. Kas ağrıları, boyun tutulmaları ve kramplara karşı muhteşem bir rahatlık sağlayan ısı bantlarından; ayaklara acı bir baskı veren nasırlardan kurtulmanızı sağlayacak nasır yakısına kadar pek çok sorunla kolaylıkla baş etmenizi sağlayacak ürünlere rahatça ulaşabilirsiniz. Ayrıca egzama ya da alerjiye karşı hassas bir cilde sahip olanlar için egzama ve alerji için eldivenle basit bir korunma da sağlayabilirsiniz.

Hasta bakımında en temel ihtiyaçlardan biri hasta bezleridir. Sızmalara karşı korucu bariyerlere sahip hasta bezleri, aynı zamanda nefes alan yan yüzlere sahip olmasıyla da maksimum konfor sağlar. Ayrıca bu kategoriden ulaşabileceğiniz yatak koruyucularla da hastanızın yatağının ömrünü uzatabilir ve daha hijyenik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Rahatsız edici yüksek desibelli ortamlarda ses düzeyini düşürmek veya su altında kulağa su kaçmasını engellemek için kulak tıkaçlarından yararlanabilirsiniz.

Kontakt lensinizin yüzey temizliğini yapmanızı sağlayan, lensinizin nemli kalmasını ve kayganlığını koruyarak kolayca saklayabilmenize imkân veren lens solüsyonlarına turuncuecza.com’dan ulaşabilirsiniz.

Ortopedik ürünler kategorisinde yer alan kapatıcı göz bandını göz tembelliği ve şaşılığa tedavisine destek olarak kullanabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli tasımları çocukların beğenisini toplayacak! Yaralanmalar sonucu oluşan şişliklerin indirilmesinde veya ağrıların giderilmesinde en büyük yardımcınız termojel kompresi sıcak ya da soğuk formda kullanabilirsiniz. Ayrıca her ilk yardım çantasında bulunması gereken steril gaz kompres ile yaralanmalarda yaranın mikrop ve enfeksiyon kapmadan ilk müdahalesini gerçekleştirebilirsiniz. Ağız yoluyla bulaşabilecek enfeksiyonlara ve virüslere karşı korunmak için steril ağız maskesini kullanabilirsiniz.

Diyabet hastaları gün içinde düzenli aralıklarla şeker kontrolü yaparlar. Doğru dozda insülini vücuda verebilmek için kan şekerini doğru tespit etmek gerekir. Şeker & diabet ölçümü kategorisindeki şeker ölçüm çubukları yardımıyla kan şekerinizin kontrol ve takibini düzenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hayati bir fonksiyon olan tansiyonun yüksek veya düşük olması pek çok hastalığın belirtisi olarak karşımıza çıkabilir. Bu yüzden tansiyon ölçümünün düzenli olarak yapılması gerekir. turuncuecza.com’da bulabileceğiniz tansiyon aletleri yardımıyla oldukça basit bir şekilde evde tansiyonunuzu kendiniz ölçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.