%6
65,00 TL
60,90 TL
%6
Havale ile : TL   60,89
Medohbiotin

Medohbiotin Biotin 5 mg 60 Tablet

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Medobiotin Biotin 5 mg 60 Tablet

  Medobiotin Biotin 5 mg 60 Tablet ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Çeşitli sebeplerden dolayı kişiler bazı besin maddelerinin eksikliğinden şikayetçi olabilmektedir.


  Bu eksiklik beslenme alışkanlıklarına ya da yaşam tarzına bağlı olabilmektedir. Eksikliği yaşanan maddelerden birisi de biotindir.

  Beslenme yoluyla biotin eksikliğinin giderilemediği durumlarda bazı bireyler takviye edici gıdalara yönelmektedir.

  Bu noktada Medobiotin Biotin ürünü devreye girmektedir. Kutu içerisinde 60 adet tablet yer almaktadır.

  Tabletler steril blisterler içerisinde sunulmaktadır. Her bir tablet 5 mg biotin içermektedir.

  B7 vitamini ve H vitamini olarak da anılan Biotin, saç, tırnak gibi dokuların gelişimini desteklemeye yardımcı olmaktadır.

  Günlük 1 adet Medobiotin Biotin tablet alınması tavsiye edilmektedir. Her bir tablet bir bardak su ile içilmelidir.

  Tercihen yemeklerin ardından alınması önerilmektedir.

  Çocukların göremeyeceği ve erişmeyeceği bir yerde saklanmalıdır.


  Medobiotin Biotin oda sıcaklığında ve güneş ışığından uzak bir ortamda muhafaza edilmelidir.

  Ürünün İçeriği

  Biotin, laktoz mono hidrat, mikro kristalin selüloz, polivinilpolipirolidon, magnezyum stearat.
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.