%14
69,90 TL
60,41 TL
%14
Havale ile : TL   59,20
Natures Bounty

Natures Bounty Omega 3 500 mg 60 Kapsül

Omega 3 Yağ Asitleri içeren Balık Yağı
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Natures Bounty Omega 3 500 mg 60 Kapsül

  Natures Bounty Omega 3 500 mg 60 Kapsül Kapsül turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Çeşitli sebeplerden dolayı bazı bireyler gıda takviyelerine ihtiyaç duyabilmektedir.

  Başta Omega-3 olmak üzere vücutta üretilemeyen yağ asitlerinin vücuda alınması için pek çok kişi takviye edici gıdalara başvurulmaktadır.

  Natures Bounty Omega 3 500 mg ürünü kişinin günlük Omega 3 ihtiyacını karşılamaya yardımcı olmaktadır.

  Üründeki Omega 3 sağlayıcı balık yağı olmakla birlikte, içerisinde Omega 3 bulunduran EPA ve DHA yağ asitlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

  Kutu içerisinde 60 adet kapsül yer almaktadır. Söz konusu kapsüller yenilebilir sığır jelatininden üretilmektedir.

  İçerisinde domuz katkılı maddeler ya da GDO bulundurmamaktadır.

  Ürünün İçeriği;

  Her bir softjel için;

  Balık yağı 500 mg

  Total Omega 3 yağ asitleri 150 mg

  Eikosapentaenoik Asit (EPA)80 mg

  Dokosahegzaenoik Asit (DHA)50 mg


  Günlük maksimum 3 adet kapsülün su ile birlikte alınması tavsiye edilmektedir.

  İsteğe bağlı olarak yemeklerin ardından alınması önerilmektedir.

  Tavsiye edilen kullanım miktarının aşılması sakıncalı olabilmektedir.

  Oda sıcaklığındaki bir ortamda bulundurulmalıdır. Nemden ve ışıktan uzak tutulmalıdır.

  Ürün çocukların göremeyeceği ve ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edilmelidir.

  Natures Bounty Omega 3 500 mg ürünü içerisinde şeker, süt ve sodyum bulundurmamaktadır.

  Ayrıca içeriğinde koruyucu madde ve sentetik renklendiriciler yer almamaktadır.

  Gebelik sürecinde ve emzirme döneminde kullanımı sakıncalı olabilmektedir. Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

  Bu nedenle kullanım öncesi yetkili bir doktor konu hakkında bilgilendirilmelidir.

  Natures Bounty Omega 3 500 mg gibi takviye edici gıdalar hiçbir şekilde besin yerine geçmemektedir.

  Ürün ilaç değildir, tedavi edici niteliği bulunmamaktadır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.