%15
95,50 TL
81,65 TL
%15
Havale ile : TL   80,02
Natures Bounty

Natures Bounty Omega 3 900 mg 60 Mini Kapsül

Omega 3 Yağ Asitleri içeren Balık Yağı
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Natures Bounty Omega 3 900 mg 60 Mini Kapsül

  Natures Bounty Omega 3 900 mg 60 Mini Kapsül turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Bazı besin maddelerinin vücuda alınması adına takviye edici gıdalara başvurulabilmektedir.

  Bahsi geçen bu besin maddeleri arasında Omega 3 büyük bir paya sahiptir.

  Omega 3 yağ asidi esansiyel yağ asitleri arasında sınıflandırıldığından dolayı takviye gıdalar ile vücuda alımı sağlanmaktadır.

  Omega 3 yağ asidi kişinin zihinsel ve görsel faaliyetlerini desteklemeye yardımcı olmaktadır.

  Günlük 2 kapsül alınması Omega 3 ihtiyacının giderilmesine yardımcı olmaktadır.

  Esansiyel yağ asitleri vücudun kendisinin üretemediği besin maddeleri olarak tanımlanmaktadır.

  Kişinin günlük Omega 3 yağ asidi ihtiyacını karşılamak adına Natures Bounty Omega 3 900 mg Mini Kapsül ürünü yardımcı olmaktadır.

  Natures Bounty Omega 3 900 mg içerisinde 60 adet mini kapsül (softjel) yer almaktadır.

  Kapsüllerin üretiminde tüketime uygun sığır jelatini kullanılmıştır.

  Natures Bounty Omega 3 900 mg Mini Kapsül içerisinde GDO veya domuz katkılı maddeler bulunmamaktadır.


  Her 2 adet mini kapsülün içeriği aşağıdaki şekildedir;

  Toplam Balık Yağı 1290 mg

  Toplam Omega 3 Yağ Asitleri 900 mg

  EPA 592 mg

  DHA 232 mg

  Tercih doğrultusunda yemeklerin ardından alınması tavsiye edilmektedir. Her bir kapsülün bir bardak su ile birlikte yutulması gereklidir.

  Tavsiye edilen kullanım miktarının üzerine çıkılması sakıncalı olabilmektedir.

  Natures Bounty Omega 3 900 mg Mini Kapsül nemden ve ışıktan uzak bir ortamda muhafaza edilmelidir.

  Oda sıcaklığındaki bir alanda bulundurulmalıdır. Çocukların göremeyeceği ve erişim sağlayamayacağı bir yerde saklanmalıdır.

  Natures Bounty Omega 3 900 mg 60 Mini Kapsül gibi takviye edici gıdalar hiçbir şekilde besin yerine geçmemektedir.

  Ürün ilaç değildir, tedavi edici özelliği bulunmamaktadır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

  Omega 3 Yağ asitleri nedir ve gerçekten önemli midir?

  Omega 3, insan vücudu tarafından üretilemeyen fakat vücut fonksiyonları için kritik öneme sahip doymamış yağ asitleridir.

  Zihin sağlığının korunmasına, beyin fonksiyonlarının düzgün işlemesine, ciltteki yaşlanmaya karşı faydaları olduğuna dair bilimsel araştırmalar mevcuttur.

  Hatta beyin hücrelerimizdeki yağların %20’ si Omega 3 yağ asitlerinden oluşmaktadır.

  Bebeklerin zihinsel gelişimine, görme fonksiyonun iyileşmesine, çocukların ise okul başarılarının artmasında da faydası olmaktadır.


  Omega 3 içerisinde üç çeşit yağ asidi bulunmaktadır; 

  Bunlardan ALA (Alfa Lionelik Asit) bitkilerde, EPA (Eikosapentaenoik Asit) ve DHA (Dokosaheksaenoik Asit) ise hayvansal besinlerde bulunur.

  Omega 3, vücut için gerekli olmasına rağmen vücutta üretilemeyen ve bu nedenle mutlaka dışarıdan alınması gereken yağ asitleridir.

  Öncelikli olarak balık yağının Omega 3 yağ asitleriyle aynı olmadığı bilinmelidir.

  Omega 3’ ler genelde balık yağından elde edilmektedir fakat 1 kapsül balık yağı tükettiğimizde aynı miktarda Omega 3 almış olmayız.

  Bu nedenle balık yağı alırken de EPA ve DHA oranı yüksek olan balık yağları tercih edilmelidir.

  Her balıkta aynı miktarda Omega 3 bulunmamaktadır. Özellikle soğuk suda yaşayan balıklarda, vücut ısılarını muhafaza etmeleri için bolca Omega 3 yağ asitleri bulunmaktadır.

  Anne sütü ise doğal bir Omega 3 kaynağıdır. Bu yüzden ilk 6 ay boyunca bebek sadece anne sütüyle beslenmelidir. 
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.