%8
Yeni
121,57 TL
112,13 TL
%8
Havale ile : TL   109,89
NBL

NBL Probiyotik Kids 30 Çiğnenebilir Tablet

Çocuklara uygun çiğnenebilir probiyotik gıda takviyesi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • NBL Probiotic Kids 30 Çiğnenebilir Tablet

  NBL Probiotic Kids 30 Çiğnenebilir Tablet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  2,3 milyar aktif probiyotik mikroorganizma ve prebiyotik içermektedir.

  Günde 1 kez sabah veya akşam çiğneyerek ya da bir bardak su ile yemeklerden sonra alınır.

  Çift kaplama teknolojisi ile üretilmiştir.

  Kullanım sıklığını doktor kontrolünde arttırabilir ya da azaltabilirsiniz.

  Simbiyotik takviye edici gıda olarak 4 farklı prebiyotik çeşidi içermektedir.

  Çocuğunuza gıda takviyesini sevdirmek amacı ile Ayıcık şeklinde 30 çiğneme tableti olarak üretilmiştir.

  Tatlandırıcı içermektedir.

  Renklendirici içermez. Koruyucu madde içermez.

  NBL Probiotic Kids 30 Tablet tatlandırıcı (isomalt, ksilitol, sorbitol), fruktooligosakkarit, C Vitamini, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium Breve, Lactobacillus plantarum, kıvam arttırıcı, hacim arttırıcı (mikrokristalin selüloz), Streptococcus thermophilus, mısır nişastası, yoğurt aroması, topaklanmayı önleyici, süt aroması içermektedir.

  İlaç değildir, ilaç yerine kullanılmaz.

  NOBEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından üretilmiştir.

  ların önlenmesi veya edilmesi amacıyla kullanılmaz.

  Tavsiye edilen günlük doz harici kullanımı yapılmaz.

  Ürünlerimiz orijinal ve faturalı olarak tedarik edilip sizlere de faturalı olarak gönderilmektedir. Lütfen taklitlerinden sakınınız!

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.