%6
Yeni
101,94 TL
95,95 TL
%6
Havale ile : TL   94,03
New Life

New Life Efa Pop Çiğnenebilir Omega 3 30 Kapsül

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • New Life EFA Pop Çiğnenebilir Balık Yağı 30 Kapsül

  30 Adet çiğnenebilir kapsülden oluşan New Life Efa Pop Balık Yağı, Omega 3 içeren takviye edici bir gıdadır.  

  Çiğnenebilir yumuşak kapsül formu sayesinde eğlenceli ve meyve aroması tadı ile sizlere rahat bir sunum hazırlanmıştır.


  New Life EFA Pop Çiğnenebilir Balık Yağı omega 3 yağ asidi EPA 115 DHA 30 mg olarak değerlere sahiptir

  WHO içeriğinde IFOS Kalite Standartları'ndan 5 yıldız alarak saflığı, temizliği, konsantrasyonu, ağır metal oranları ve stabil durumda olduğu onaylanmıştır.

  30 kapsülden oluşan form balık jelatininden üretilmiştir. 

  Çiğnenebilir yumuşak jel formu gluten içermez.

  İçeriğinde herhangi bir renklendirici madde bulunmaz.

  Domuz katkısı içermez.  

  Herhangi bir gıda takviyesi yeterli ve dengeli bir beslenmenin yerine geçmez daima dengeli ve sağlıklı beslenmeyi ihmal etmemeniz gerekmektedir.

  Bazı durumlar da bu takviyelere ihtiyaç duyulmaktadır.

  Kullanım Önerisi

  Sabah ve akşam 1' er kere olmak üzere, günde 2 kapsül alınması tavsiye edilmektedir.

  Takviye edici gıda olarak tercihen yemeklerden sonra kullanılması önerilir.

  Oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz.

  Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30 Çiğnenebilir Kapsül' dür.

  Her bir kapsülün içeriği aşağıdaki şekildedir;

  Toplam Balık Yağı 500 mg

  Toplam Omega-3 Yağ Asitleri 180 mg

  EPA 30 mg

  DHA 115 mg

  D Vitamini 100 IU

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.