%5
Yeni
144,95 TL
138,37 TL
%5
Havale ile : TL   135,60
New Life

New Life Efa S 1200 Omega 3 45 Kapsül

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • New Life Efa S 1200 Omega 3 45 Kapsül

  Soğuk, derin ve kirlenmemiş deniz balıklarından elde edilmiş, yüksek derecede saf (%60 saflık oranındadır) Omega 3 yağ asitlerini içeriğinde barındıran balık yağıdır New Life Efa.

  New Life Efa İFOS kalite standartlarına göre 5 yıldız alarak saf, temiz, güvenilir ve kaliteli olduğunu kanıtlanmıştır.

  Nano teknoloji kullanılarak saflaşan balık yağıdır. Trigliserid formuna göre hazırlanmıştır.

  Blister adı verilen ambalajda sunulmaktadır. 

  Balık jelatinde 45 adet kapsülden oluşmaktadır.

  Doymamış yağ asitleri içeriğinde çok doymamış yağ asiti olarak bilinen EPA ve DHA asiti olarak en yüksek kazanca sahip balıklardan üretimi yapılmaktadır.


  Günde 1 ila 2 kapsül arasında tüketim sağlamanız, Oda sıcaklığında saklanması  tavsiye edilmektedir.

  Ucuzluk ve kalitenin adresi www.turuncuecza.com dan New Life EFA S-1200 45 Kapsül Balık Yağını alabilirsiniz.

  Kullanım Önerisi

  Sabah ve akşam 1' er kere olmak üzere, günde 2 kapsül alınması tavsiye edilmektedir.

  Oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz.

  Paketten Çıkan Servis Sayısı: 45 Kapsül' dür.


  Her bir kapsülün içeriği aşağıdaki şekildedir;

  Toplam Balık Yağı 1200 mg

  Toplam Omega-3 Yağ Asitleri 720 mg

  EPA 396 mg

  DHA 264 mg

  Diğer Yağ Asitleri 60 mg

  Kalori 12,5 kcal

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.