%34
98,50 TL
64,90 TL
%34
Havale ile : TL   63,60
Ocean

Ocean Balık Yağı 150 ml - Limon Aromalı

Limon aromalı balık yağı şurubu
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Ocean Balık Yağı 150 ml - Limon Aromalı

  Ocean Balık Yağı 150 ml - Limon Aromalı ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  İnsan sağlığı açısından beslenme son derece önemli bir noktadır. Bazı sebeplerden ötürü bu beslenmeye destek olacak ek gıdalar alınabilmektedir.

  Bunlardan birisi de Omega-3 yağ asididir. Omega-3, esansiyel yağ asitleri sınıfında yer almaktadır.

  Esansiyel yağ asitleri, vücudun üretmesinin mümkün olmadığı yağ asitleridir. Bu nedenle beslenme yoluyla yahut takviye yoluyla vücuda alınmalıdır.

  Bu noktada Ocean Balık Yağı Şurubu ürünü devreye girmektedir.

  Ocean Balık Yağı Şurubu ürünün net miktarı 150 ml'dir. Kolay tüketimine yardımcı olmak adına limon aroması ile tatlandırılmıştır.

  Ocean Balık Yağı Şurubu içeriğinde EPA ve DHA gibi Omega-3 içeren bileşenler bulundurmaktadır. Günlük bir ölçek alınması Omega-3 ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

  Kutu içerisinde çıkan ölçeği kullanınız. Aşırı tüketimi sakıncalı olabilmektedir.

  Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği bir yerde saklanmalıdır. 25 °C derecenin altında muhafaza edilmelidir.

  Ocean Balık Yağı Şurubu  ilaç değildir, gıda takviyesidir. Hastalıkları önleyici ya da tedavi edici bir özelliği bulunmamaktadır.

  Ürünün İçeriği

  Her Bir Ölçek İçin (5ml)

  EPA 740 mg
  DHA 470 mg
  Toplam Omega-3 1480 mg


  Vitamin Sağlık Bilgilendirme

  Bizler turuncuecza.com olarak çeşitli zamanlarda gıda takviyesinin gerekebildiğini bilmekteyiz. Bu nedenle sizlere kaliteli ve orijinal ürün sağlamak için hizmet vermekteyiz. Sitemizden temin edeceğiniz tüm gıda ve vitamin takviyeleri ilgili bakanlıklardan onaylı ve %100 orijinal ürünlerdir. Sağlığınız açısından güven teşkil etmeyen mecralardan ürün sipariş etmeniz tavsiye edilmemektedir. Takviye edici gıdalar hiçbir şekilde besin yerine geçememektedir. Satışa sunduğumuz takviye edici gıdaların tedavi edici özelliği bulunmamaktadır. Gerekli tedavi için yetkili hekiminize başvurarak ilgili ilaçları temin edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri direkt olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. Oda sıcaklığındaki bir ortamda muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği bir yerde saklayınız. Paketi açılmış ya da son tüketim tarihi geçmiş ürünleri lütfen bizlere bildiriniz. Sitenin sağ alt kısmında yer alan "Nasıl Yardımcı Olabiliriz?" kısmında canlı desteğimiz ile irtibata geçebilirsiniz. turuncuecza.com sitemizde yer alan vitamin sağlık kategorisinden ilgili gıda takviyelerine erişim sağlayabilirsiniz. Yönetmelik gereğince ürün bilgilendirme kısmında yanlış, eksik ve sağlık problemlerine yol açabilecek ibarelerin kullanılması yasaktır. Bizler turuncuecza.com olarak buna son derece önem vermekteyiz. Günlük beslenmenin yerini almayan takviye gıdaların kullanımında belirtilen dozun üzerine çıkılmamalıdır. Ürün ile alakalı kullanım miktarı ürün bilgilendirme kısmında yer almaktadır. Gebe ve emzirme sürecinde olan bireylerin takviye edici gıda kullanması sakıncalı olabilmektedir. Bu nedenle kullanım öncesi yetkili bir hekime danışılması tavsiye edilmektedir. turuncuecza.com sitemizde bulunan ürünler hakkında yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Satışa sunduğumuz ürünlerin etken maddelerine duyarlılığı bulunan yan etkilere maruz kalabilmektedir. Detaylı bilgi edinmek için eczacınıza ve hekiminize danışabilirsiniz.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.