%17
93,43 TL
77,53 TL
%17
Havale ile : TL   75,98
Octamar

Octamar Omega 3 Şurup 100 ml

Omega 3 içeren gıda takviyesi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (6)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Octamar Omega 3 Şurup 100 ml

  Octamar Omega 3; C, B1, B2, B3, B6, A, E, D3 vitaminlerinin yanı sıra Omega-3 yağ asitleri ve çinko içerir.

  Portakal tadındadır. İçeriğinde 8 ayrı vitamin mevcuttur.

  Octamar Kanada’nın balık yağı üretiminde dünyaca ünlü Ocean Nutrition Canada markası altında üretilmektedir.

  İçeriğinde;

  Demineralize su, Sıvı glikoz, Balık yağı, Portakal aroması, Vitamin C, Çinko sülfat monohidrat, Asitliği düzenleyici (Sitrik asit), Nikotinamid, Koruyucu (Sodyum benzoat), Kıvam arttırıcı (Ksantan gam), Emülgatör (Polisorbat 80), Vitamin E (DL-alfa-tokoferil asetat), Vitamin B2 (Riboflavin-5-fosfat sodyum), Vitamin A palmitat, Vitamin Bı (Tiamin monohidrat), Vitamin B6 (Piridoksin HCl), Vitamin D3 (Kolekalsiferol) bulunmaktadır.

  Octamar Vitamin Omega 3 Şurup nedir?

  Octamar Vitamin Omega 3 şurup 4 ile 10 yaş arasında çocukların kullanımına uygundur.

  Octamar Vitamin Omega içeriğinde 7 çeşit vitamin bulunmaktadır.

  Octamar Vitamin Omega çinko minareli ile desteklenmiştir.

  Kullanım Önerisi

  DHA için, aşağıdaki önerilen tüketim miktarlarından yaş grubuna göre uygun olanı dikkate alınır:

  Her Şurup içeriği aşağıdaki şekildedir;


  Balık Yağı 200 mg

  Omega 3 yağ asitleri 120 mg

  EPA 80 mg

  DHA 40 mg

  Vitamin C 35 mg

  Çinko 6 mg

  Vitamin B3 16 mg

  Vitamin A 300 mcg

  Vitamin B2 1,4 mg

  Vitamin B1 1,1 mg

  Vitamin B6 0,7 mg

  Vitamin D 4 mcg


  Octamar Vitamin Omega 3 (C, B1, B2, B3, B6 vitaminleri) ve yağda çözünen vitaminler (A, E, D3 vitaminleri) bulundurmaktadır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.