Toplam 68 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Omega 3 Balık Yağları

Omega 3, insan vücudu tarafından üretilmeyen, bu yüzden dışarıdan alınması gereken yağ asitleridir. Vücudun omega 3 ihtiyacı anne karnında başlar ve yaşlılık dönemi dahil her evrede devam eder.

Cilt sağlığından, görmeye, hamilelikte bebeğin beyin gelişimine kadar pek çok aşanda vücudun Omega 3’e ihtiyacı vardır.  Omega 3, başta sinir sistemi olmak üzere dolaşım sistemi ve iskelet sisteminin gelişimi ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını destekleyici etkiye sahiptir. Omega 3, cildin erken yaşlanmasını ve ciltte oluşabilecek akneleri engeller. Ciltte oluşabilecek yıkıcı etkilere karşı güçlü bir savunma mekanizması oluşturur. Cilt yenileyici özelliği ile cildi doğal yolla korur. Yaz günlerinde en büyük sorunların başında yer alan hassas ciltlerde güneşten gelen zararlı ışınlardan korur.

Omega 3, eksikliğinde görme fonksiyonlarında azalma görülebilir. Dikkatte azalma ve davranış bozuklukları da görülebilir. Sağlıklı bir yaşam için vücutta yeterli miktarda bulunması gereken Omega 3’ün eksikliğinde unutkanlık, uyku bozuklukları hatta depresyon gibi problemler de görülebilir. Omega 3, özellikle hamileler, kalp rahatsızlığı olanlar, okul çağındaki çocuklar, menopoza girmiş kadınlar, yüksek kolesterollü olanlar ve hayat kalitesini arttırmak isteyen herkesin kullanımı için uygundur.

Omega 3’ün beyin gelişimine, sağlıklı büyümeye, güçlü bağışıklık sistemine, ideal kan dolaşımına olan iyileştirici etkisi kanıtlanmıştır. Okul çağındaki çocuklarda öğrenmeyi kolaylaştırır. Gelişim çağındaki çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri için olumlu etkisi vardır. Omega 3 desteği alanlar konsantrasyon ve öğrenme zorluğunun üstesinden kolaylıkla gelebilmişlerdir.

Hamilelikte Omega 3 takviyesi alan annelerde erken doğum riski azalır. Bebeğin retina ve beyin gelişimine destek verir. Annelerin hamilelikte ve emzirme dönemlerinde Omega 3 takviyesi alması bebeğin sağlığı ve zeka gelişimi açısından önemlidir. Doğum sonrası anneyi lohusalık sendromundan korur. Modern hayatın getirdiği yorgunluğa sağlıklı bir çözüm alternatifi olarak Omega 3 takviyesini değerlendirebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte kokusuz balık yağları da üretilmektedir. Çocuklarınız ya da kokuya karşı hassasiyeti olan yetişkinler rahatlıkla kullanabilir. Şişe formunun yanı sıra tek kullanımlık kapsül formu ile sizlere sunduğumuz Omega 3’ lerden size uygun olanına turuncuecza.com farkıyla tek tıkla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.