Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Ortopedik Ürünler

Göz bandı, tembel gözleri çalıştırmak için, doktorlar tarafından önerilen, verilen prosedüre göre kullanılması gereken destek ürünlerindendir. Çocuklar için şaşılık ve göz tembelliği tedavisinde kullanılır. Göz bandı kullanımındaki amaç, ışığın kapatılan göze girmesini engellemektir. Delikli yapısı sebebiyle cildin hava almasına engel olmaz.

Göz kapama bandı, her kullanım sonrası değiştirilmelidir. Doktor tarafından verilen kullanım talimatına uyularak kullanılması gerekir. Göz çok hassas bir organ olduğu için  göz hijyenini korumaya dikkat etmek gerekir. Göz bandı, göz sağlığını korumak ve hijyenini sağlamak için tek kullanımlıktır.

Göz bandı, göz çukuruna uyumludur. Çocuklar için özel tasarlanmış desenli göz bandı seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanımı kolaydır ve çıkarırken acıtmaz.

Steril maskeler, doktorlarda görmeye alışkın olduğumuz tek kullanımlık sağlık ürünlerindendir. Hava yoluyla bulaşan hastalıklardan korunmak, toz ve polen solumamak gibi nedenlerden dolayı kullanımı tercih edilir.


Steril maskeler hijyeniktir, hava geçirici özelliktedir. Esnek ve yumuşak yapısıyla her türlü yüz tipine uyum sağlar. Tek kullanımlıktır. Kronik hastalığı bulunan hastaların kullanması doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bağışıklık sistemi düşük olan ve vücut direnci de normalin altında olanların kullanması da gerekebilir. Steril maskeler solunum yolu hastalığı olanların da kullandığı hijyenik, tek kullanımlık ağız maskeleridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.