%12
147,50 TL
130,05 TL
%12
Havale ile : TL   130,04
Orzax

Orzax Cosakondrin MSM 60 Tablet

Eklem ve kemik sağlığına özel gıda takviyesi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Orzax Cosakondrin MSM 60 Tablet

  Orzax Cosakondrin MSM 60 Tablet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Yaşam koşulları nedeniyle kıkırdak dokularda sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu durum bazı besin maddelerinin eksikliğinden de kaynaklanabilmektedir.

  Glukozamin Sülfat kıkırdak doku için en önemli maddelerdendir. Bu madde vücut tarafından üretilebileceği gibi kabuklu deniz hayvanlarından da temin edilebilmektedir.

  Orzax Cosakondrin MSM ürünü Glukozamin içerikli bir gıda takviyesidir. Kutu içerisinde 60 adet tablet bulunmaktadır.

  İçeriğinde MSM (Metilsülfonilmetan) barındırmaktadır. Bu madde eklemlere elastik yapısını kazandıran kollajen üretimi için gerekli doğal sülfür kaynağıdır.

  Orzax Cosakondrin MSM 60 Tablet Kondroitin Sülfat maddesi ile desteklenen bir içeriğe sahiptir.

  Günlük 2 tablet kullanılması yeterli görülmektedir. Her bir Orzax Cosakondrin MSM tablet yemeklerin ardından tok karnına alınmalıdır.

  Her bir tablet bir bardak su ile beraber yutulmalıdır. Aşırı kullanımı sakıncalı olabilmektedir.

  Oda sıcaklığındaki bir ortamda muhafaza edilmelidir. Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.

  Ürünün İçeriği her Bir Tablet İçin:

  Glukozamin Sülfat 750 mg
  Kondroitin Sülfat 600 mg
  MSM 125 mg

  Eklem ve Kemik Sağlığı Bilgilendirme

  Eklem ve kemikler kişinin ömür boyunca sağlığını koruması gereken yaşam konforunun vazgeçilmez vücut parçalarıdır. Bizler turuncuecza.com olarak bunun bilincindeyiz ve sizlere eklem ve kemik sağlığı kategorimizde yardımcı ürünler sunmaktayız.
  Sitemizde yer alan tüm ürünler ilgili bakanlıklardan onaylı ve %100 orijinal, faturalı ürünlerdir.

  Kemik sağlığı açasından Kalsiyum minerali büyük bir önem arz etmektedir ve kemik gelişiminde Kalsiyum minerali büyük bir rol oynamaktadır. Eklem ve kemik sağlığı kategorimizden temin edebileceğiniz Kalsiyum içerikli ürünler kemik sağlığınıza ve gelişimine yardımcı olmaktadır. Özellikle 20 yaş öncesi kalsiyum alınması oldukça önemlidir. Bu yaşlarda kemik gelişimi devam ettiğinden dolayı kemikler desteklenmelidir. Turuncuecza.com olarak bizler D vitaminin kemik sağlığı için önemini bilmekteyiz. Ayrıca D vitamini, Kalsiyumun kemikler tarafından kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle D vitamini ve kalsiyumun birlikte alınması kemik sağlığının korunmasına yardımcı olmaktadır.
  Sitemizde bulunan eklem ve kemik sağlığı kategorimizden D vitamini ve Kalsiyum mineralinin bir arada bulunduğu yardımcı ürünlere erişim sağlayabilirsiniz. Eklem sağlığı açısından kolajen büyük bir paya sahiptir. Kolajenler lifli protein yapılarıdır. Hayvansal gıdalardan temin edilmesi mümkündür. Turuncuecza.com sitemizin eklem ve kemik sağlığı kategorisinde kolajen içerikli yardımcı ürünlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı kemik ve eklem yapısı için beslenmenin yeri es geçilemez. Bu nedenle gerekli gıda maddelerinin besinlerden alınmasına gayret edilmelidir. Besin yoluyla yeterli gıda maddesinin sağlanamadığı durumlarda takviye edici ürünlere başvurulabilmektedir. Bizler turuncuecza.com olarak sizlere faturalı ve %100 orijinal ürünler sunmaktayız. Eklem ve kemiklerin sağlığını idame ettirebilmesi için hareket etmeleri de gerekmektedir. Dolayısıyla günlük yapılacak spor faaliyetleri aksatılmamalıdır. Ağır sporsal faaliyetler yerine yürüyüş gibi basit ama etkili aktiviteler tercih edilebilir. Hareketsiz bir yaşam biçimi eklem ve kemikleri derinden etkilemektedir. 

  Turuncuecza.com
   
  sitemizde yer alan tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde bulunan takviye edici ürünler ilaç değildir. Tedavi edici özelliği ya da rahatsızlıkları önleyici nitelikleri bulunmamaktadır. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için eczacınıza ve doktorunuza danışabilirsiniz. Ürünler hakkındaki gerekli bilgiler "Ürün Özellikleri" kısmında yer almaktadır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.