%21
Yeni
317,50 TL
249,90 TL
%21
Havale ile : TL   244,90
Osteo Bi-Flex

Osteo Bi Flex Advanced Triple Strength 120 Tablet

Eklem ve Kemik Sağlığı Destekleyici gıda takviyesi - Ücretsiz Kargo
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (9)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Osteo Bi-Flex Advanced Triple Strength 120 Tablet

  Ürünümüzün son kullanma tarihi 01/2023' dir.

  Eklem ve kemik sağlığı harabiyetleri yaşa ve cinsiyete bağlı farklılık göstermektedir.

  Obez ya da aşırı kilolu kişilerde eklemlere aşırı yük bindiği için eklem ve kemik sağlığındaki harabiyet daha fazla olabilmektedir.

  Osteo Bi-Flex Advanced Triple Strength içerisindeki maddeler eklem ve kemik sağlığını desteklemeye yardımcı maddelerdir.

  Osteo Bi-Flex Advanced Triple Strength içeriğindeki maddeler eklem ve kemik sağlığını desteklemektedir.

  Eklem harabiyeti oluşmuş durumlarda destekleyici gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır.

  Osteo Bi-Flex Advanced Triple Strength içeriğinde kemik sağlığını destekleyici Glukozamin HCI, Kondroitin Sülfat ve MSM bulunmaktadır.

  Osteo Bi-Flex Advanced Triple Strength bir tabletin içeriği aşağıdaki gibidir:

  750 mg Glukozamin HCl

  150 mg Kondroitin

  148 mg MSM

  148 mg Kollajen

  147 mg Boswellia Serrata (kök)

  30 mg Vitamin C

  1 mg Manganez (Manganez Sülfat)

  1 mg Hyaluronik Asit

  50 mg 5 Loxin® AKBA Boswellia serrata Ekstresi

  1,5 mg Boron(Sodyum Tetraborat)

  Osteo Bi-Flex Advanced Triple Strength Kullanım Önerisi

  Doktor tarafından başka türlü önerilmediği takdirde günde 2 tablet yiyeceklerle birlikte alınır. İki tableti aynı anda veya gün içinde ayrı ayrı alabilirsiniz.

  18 yaşın altında kullanılması tavsiye edilmemektedir.

  Deniz kabuğuna ve ürün bileşimindeki herhangi maddelerden birine karşı alerjisi olanlar Osteo Bi-Flex Advanced kullanmamalıdır.

  Hamilelik ve emzirme döneminde Osteo Bi-Flex Advanced kullanmadan önce doktora danışılması tavsiye edilir.

  Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz.

  Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise mutlaka doktorunuza danışarak kullanınız.

  Bilinen bir yan etkisi yoktur. Eğer herhangi bir yan etki oluşursa ürünü kullanmayınız.

  Ürünlerimiz orijinal ve faturalı olarak tedarik edilip sizlere de faturalı olarak gönderilmektedir. Lütfen taklitlerinden sakınınız!

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.