%9
54,00 TL
48,90 TL
%9
Havale ile : TL   48,90
Osteocare

Osteocare 30 Tablet

Vücudun günlük kalsiyum, vitamin D ve mineral ihtiyacının karşılanmasında beslenmeye destek ürün
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (5)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Osteocare 30 Tablet

  Osteocare Tablet emzirme ve hamilelik döneminde, kalsiyum ihtiyacının arttığı durumlarda, menapoz ve postmenaozal dönemlerinin yaşandığı durumlarda kullanılabilen gıda takviyesi ürünüdür.

  İçeriğinde tamamen doğal maddeler bulunan bu gıda takviyesinin içerdiği kalsiyum ise 350 ml bir süt ile eşdeğerdir.

  Tuz ya da şeker içermez.

  Vejetaryen bireyler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

  Osteocare Tablet Ne İşe Yarar?

  Kas ve kas sinirlerinin, dişer ve sağlam kemik sağlığı için gerekli olan kalsiyumun alınmasına katkıda bulunan Osteocare tablet, 30 adet tabletten oluşmaktadır.

  Osteocare içeriğinde bulunan kalsiyum kan basıncının kontrolüne yardımcı olur.

  Osteocare doku iyileşmelerinde vücudumuzdaki doku hücrelerini desteklemektedir.

  Osteocare içeriğinde bulunan D vitamininin önemli etkisi ile , kalsiyum ve fosforun kullanımını düzenlemesine yardımcı olur.

  Osteocare Tablet aynı zamanda kemiklerin ve dişlerin olması gerektiği biçimde gelişimine yardımcı olmaktadır.

  Osteocare bileşenlerinde mevcu olan magnezyum ve çinko iste kalsiyumun enzimi için gerekli mineraldir.

  Kolekalsiferol olarak da bilinen Vitamin D3, güneş ışığının (UVB mor ötesi radyasyon) deride bulunan kolesterol benzeri bir molekül üzerine etki etmesiyle oluşan Vitamin D formudur.

  Osteocare Tablet Hangi Hastalıklarda kullanılabilir?

  Osteocare kesin olarak doktor denetiminde kullanılmalıdır.

  Osteocare besin takviyesidir, ilaç değildir.

  Osteocare vücudun ihtiyaç duyduğu günlük kalsiyum, D vitamini ve minerallerin karşılanmasına yardımcı olur.

  Hamilelik sürecinde artan, Vitamin D, magnezyum ve çinko ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kullanılır.

  Osteocare Kemik ve dişlerin nominal gelişimini desteklemek için kullanılabilir.

  Osteocare Kalsiyum normal kemik gelişimi ve devamlılığı için kullanılabilmektedir.

  Kullanım Önerisi

  Vücudun vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak için günde bir tablet olarak hesaplanmış 30 günlük kullanıma denk gelen kullanım şekli tavsiye edilmektedir.

  Osteocare Tablet yemek öncesi ya da yemek ile birlikte alınması tavsiye edilmektedir.

  Kafein içeren içeceklerle ve alkollü içkilerle birlikte almayınız.

  Diğer D vitamini, kalsiyum, magnezyum, çinko tuzu ya da magnezyum içeren başka ürünlerle birlikte kullanmanız tavsiye edilmemektedir.

  Osteocare İçeriğindeki maddeler aşağıda belirtilmiştir.

  400 mg Kalsiyum,

  150 mg Magnezyum,

  5 mg  Çinko,

  5 mcg Vitamin D

  0,25 mg Manganez,

  25 mcg Selenyum,

  500 mcg Bakır,

  0,3 mg Boron  bulundurur.

  Bir ilaç ile birlikte kullanıyor iseniz muhakkak doktorunuza veya eczacınıza bildiriniz.


  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.