%15
39,90 TL
33,90 TL
%15
Havale ile : TL   33,90
Panlife

Panlife Keten Tohumu Yağı 100 ml

Kalp ve damar sağlığını destekleyici soğuk sıkım keten tohumu yağı
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Panlife Keten Tohumu Yağı 100 ml

  Panlife Keten Tohumu Yağı 100 ml ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Bazı zamanlar vücutta çeşitli problemler baş gösterebilmektedir.

  Bu problemlere ilk olarak doğal çözümler aramak gerekmektedir.

  Bu noktada Panlife Keten Tohumu Yağı ürünü devreye girmektedir.

  Ürünün net miktarı 100 ml'dir.

  Ürün kabızlığın ve bağırsak tembelliğinin giderilmesine yardımcı olmaktadır.

  El ve ayak bölgelerinde meydana gelen nasırların giderilmesine yardımcı olmaktadır.

  Bir miktar Panlife Keten Tohumu Yağı sorunlu bölgeye masaj yapılarak uygulanmaktadır.

  İçeriğinde Omega-6 ve Omega-9 esansiyel yağ asitlerini içermektedir.

  Esansiyel yağ asitleri, vücudun kendisinin üretmesinin mümkün olmadığı yağ asitleridir.

  Bu nedenle dışarıdan takviye ile alınması gerekmektedir.

  Bu yağ asitleri kalp ve damar sistemini desteklemeye yardımcı olmaktadır.

  Ürünün sabah saatlerinde aç karnına tüketilmesi önerilmektedir.

  Her gün aç karnına 1 tatlı kaşığı alınması tavsiye edilmektedir.

  Tavsiye edilen kullanım miktarının aşılmaması gerekmektedir.

  Kapağı açıldıktan itibaren 1 ay içerisinde tüketilmelidir.

  Buzdolabında muhafaza edilmelidir.

  Çocukların erişemeyeceği ve göremeyeceği bir bölmede saklanmalıdır.

  Ürünün tedavi edici özelliği bulunmamaktadır.

  Vitamin Sağlık Bilgilendirme

  Bizler turuncuecza.com olarak çeşitli zamanlarda gıda takviyesinin gerekebildiğini bilmekteyiz. Bu nedenle sizlere kaliteli ve orijinal ürün sağlamak için hizmet vermekteyiz. Sitemizden temin edeceğiniz tüm gıda ve vitamin takviyeleri ilgili bakanlıklardan onaylı ve %100 orijinal ürünlerdir. Sağlığınız açısından güven teşkil etmeyen mecralardan ürün sipariş etmeniz tavsiye edilmemektedir.

  Takviye edici gıdalar hiçbir şekilde besin yerine geçememektedir. Satışa sunduğumuz takviye edici gıdaların tedavi edici özelliği bulunmamaktadır. Gerekli tedavi için yetkili hekiminize başvurarak ilgili ilaçları temin edebilirsiniz.

  Satın aldığınız ürünleri direkt olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. Oda sıcaklığındaki bir ortamda muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği bir yerde saklayınız. Paketi açılmış ya da son tüketim tarihi geçmiş ürünleri lütfen bizlere bildiriniz. Sitenin sağ alt kısmında yer alan "Nasıl Yardımcı Olabiliriz?" kısmında canlı desteğimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

  turuncuecza.com sitemizde yer alan vitamin sağlık kategorisinden ilgili gıda takviyelerine erişim sağlayabilirsiniz. Yönetmelik gereğince ürün bilgilendirme kısmında yanlış, eksik ve sağlık problemlerine yol açabilecek ibarelerin kullanılması yasaktır. Bizler turuncuecza.com olarak buna son derece önem vermekteyiz.

  Günlük beslenmenin yerini almayan takviye gıdaların kullanımında belirtilen dozun üzerine çıkılmamalıdır. Ürün ile alakalı kullanım miktarı ürün bilgilendirme kısmında yer almaktadır. Gebe ve emzirme sürecinde olan bireylerin takviye edici gıda kullanması sakıncalı olabilmektedir. Bu nedenle kullanım öncesi yetkili bir hekime danışılması tavsiye edilmektedir.

  turuncuecza.com sitemizde bulunan ürünler hakkında yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Satışa sunduğumuz ürünlerin etken maddelerine duyarlılığı bulunan yan etkilere maruz kalabilmektedir. Detaylı bilgi edinmek için eczacınıza ve hekiminize danışabilirsiniz. 

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.