%18
Yeni
44,90 TL
36,90 TL
%18
Havale ile : TL   36,16
Parodontax

Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml

Yüksek beyazlatma etkili diş macunu
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml

  Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Sağlıklı diş ve diş etleri koyu kırmızı bir görünüme sahip olmaz.

  Dişlerinizi fırçalarken ya da diş ipi kullanırken diş etleriniz koyu kırmızı oluyor ise bu diş eti sorunlarının habercisi olmaktadır.

  Bu tür sorunlar ilerleyen dönemlerde diş kaybı gibi daha farklı ve kötü sonuçlara yol açabilmektedir.

  "Sağlıklı diş ve diş etleri için günde iki kez dişlerinizi fırçalamanız tavsiye edilmektedir."

  Parodontax sağlıklı diş ve diş etlerine sahip olmanıza yardımcı olur.

  Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu diş plaklarının temizlenmesine yardımcı olan formüle sahiptir.

  Parodontax diş macunu diş eti çizgisi boyunca birikmiş olan plakların temizlenmesine yardımcı olmaktadır.

  Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu dişlerinizin beyazlamasına yardımcı olmaktadır.

  Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu içeriğinde bulunan florür ile diş minesine zarar vermeden beyazlamasına yardımcı olur.

  Parodontax Beyazlatıcı diş minesini korur.

  Parodontax Beyazlatıcı Dişlerinizi gazlı, asitli içeceklerin etkilerinden korumaya yardımcı olur.

  Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu diğer diş macunlarına göre 4 kat daha etkilidir.

  Parodontax Beyazlatıcı dişlerinizin üzerindeki lekeleri nazk bir şekilde temizleyerek dişlerinizin doğal olan beyazlığına hızlı bir biçimde kavuşmasına ve diş eti bakımınıza yardımcı olur.

  Parodontax dişleri güçlendirmek için florür içermektedir.

  Plakların uzaklaştırılmasına yardımcı olmak için ise sodyum bikarbonat kullanılmaktadır.

  Ağzın, diş ve diş etlerinin temiz kalmasını, güçlü dişler ve ferah bir nefese sahip olmanızda Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu destekleyici bir ürün olarak kullanılmaktadır.

  Ürünlerimiz orijinal ve faturalı olarak tedarik edilip sizlere de faturalı olarak gönderilmektedir. Lütfen taklitlerinden sakınınız!

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.