Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

Pişik Bakım Ürünleri

Bebekler hassas ve narin bir cilt yapısına sahiptir. Bu yüzden en küçük etkiye bile vücutları reaksiyon gösterebilir. En sık rastlanan tepkilerden biri de pişiktir. Bebeğinizin bez bölgesinde meydana gelen tahriş onun huzursuz olmasına sebep olur. Bu sebeple pişik, mutlaka tedavisi edilmesi ve oluşumunu engelleyici önlemler alınması gereken bir cilt sorunudur. Pişik önleyici krem kullanır ve bazı hijyen kurallarına dikkat ederseniz pişik sorunu ile çok fazla karşılaşmazsınız.

Pişik, sürekli bez içerisinde nemli kalan bebeğinizin poposunda meydana gelen son derece huzursuz edici, kızarık ve gergin bir tabakadır. Pişik bebeklerin çoğunda, zaman zaman görülen bir rahatsızlıktır. Nem, bakteri ve amonyakla temas halinde olan bez bölgesi pişik riski altındadır. Bez kullanımı devam ettiği sürece bu risk de devam eder. Ancak pişiği önleyici bakım yapmak, tedavi edici bakımdan daha kolay ve bebeğiniz için daha sağlıklıdır. Pişik tedavisi için pişik bakım ürünleri kullanmanız gerekecektir.

Pişik oluşumunun engellenmesi için bebeğinizin bezini düzenli aralıklarla değiştirmeniz gerekir. Bebeğinizin poposunun kuru kalması da pişiğin engellenmesine yardımcı olur. Bebeğinizin bezi kirlendiğinde hemen değiştirmek ve bez bölgesini en iyi şekilde temizlemek pişik oluşumunu büyük ölçüde azaltır. Pişik kremi ile cildin nefes almasına engel olmayan koruyucu bir bariyer oluşturarak pişik oluşumuna karşı mükemmel bir koruma sağlayabilirsiniz.  

Pişik kremi ile bebeğinizin poposunun hijyen ve sağlığını korumaya yardımcı olabilirsiniz. Bebeklerin çoğunda görülen problemlerden biridir pişik. Pişik kremini, hafif kızarıklık fark ettiğiniz andan itibaren kullanabilirsiniz. Bebeğinizin bez bölgesini temizledikten sonra ince bir tabaka halinde pişik kremini uygulayabilirsiniz. Pişik kremi tahriş olmuş cildi yatıştırır ve rahatlatır. Bebeğinize ve size huzurlu anların keyfini çıkarmak kalır.

Bez bağlandığı için havasız kalan bebeğinizin poposunu, her bez değişiminde pudralayabilirsiniz. Bebek pudrası hoş kokusu ve pişik önleyici etkisiyle hassas cilde sahip bebeklerin kurtarıcısı oluyor. Nemi aldığı için bebeğinizin poposunun kuru kalmasını sağlar bebek pudrası. Bebeğinizin cildini tahriş olmaktan kurtarır. Pişik bakım ürünlerinden olan pudranın kullanımı da oldukça kolaydır. Bebeğinizin bezini değiştirirken, poposunun temizliğini bitirdikten sonra bir miktar pudra döküp bezini bağlayabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.