%10
Yeni
45,00 TL
40,50 TL
%10
Havale ile : TL   40,50
Redoxon

Redoxon Kids Çiğnenebilir Form 25 Adet

C, D vitamini ve Çinko içerikli, çocuklar için çiğnenebilir gıda takviyesi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (6)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Redoxon Kids Çiğnenebilir Form 25 Adet

  Redoxon Kids Çiğnenebilir Form 25 Adet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz

  Redoxon Kids Nedir?

  Çocukların gelişiminde vitaminler büyük rol oynar ve oldukça gereklidir.

  Çocuklar bu vitaminleri besinlerle birlikte yeteri kadar alamadığında ise devreye takviye edici gıdalar girer.

  Redoxon Kids ise çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmek için oldukça etkili bir gıda takviyesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Redoxon Kids İçeriğinde Neler Bulunur?

  Çocukların gelişimine katkı sağlayan Redoxon Kids, içeriğinde bulunan vitamin ve mineral sayesinde çocukların bağışıklığının da güçlenmesini sağlamaktadır.

  Redoxon Kids İçeriği her 1 adet için aşağıdaki gibidir;

  C Vitamini 30mg

  D Vitamini 200 IU
  Çinko 2,5 mg

  Redoxon Kids içeriğinde bulunun C vitamini ve çinko, cildin sağlıklı olabilmesi için gerekli kollajen oluşumunu destekler ve cildi korur.

  D vitamini ise herkesin bildiği üzere güneş ışığı vitaminidir ve çocukların kas gelişiminde önemli rol oynar. 

  Bunun yanı sıra diş ve kemik fonksiyonlarının gelişmesinde ve korunmasında D vitamini oldukça etkilidir.

  Redoxon Kids Nasıl Kullanılır?

  Redoxon Kids çocuklar tarafından çok sevilen takviye edici gıdadır.

  Bunun temel sebepleri arasında tadının portakal, çilek ve papaya aromalarından oluşması, çiğnenebilir ve yumuşak bir formda olması yer almaktadır.

  4-10 yaş aralığındaki çocuklar günde 2 kez bu çiğnenebilir formu tüketebilirler.

  11 yaş üzerinde bulunan çocuklar ise günde 3 kez çiğneyebilirler.

  Redoxon Kids’in tok karnına alınması tavsiye edilmektedir.

  Redoxon Kids üretimi Almanya’da yapılmakta olup, Türkiye’de Bayer güvencesiyle satılmaktadır.

  Redoxon Kids C vitamini, D vitamini ve Çinko' nun üçlü etkisi ile çocuğunuzun bağışıklık sistemine destek olur.

  -C vitamini ve Çinko ise cilt için gerekli olan kollajen oluşumuna destek vererek cildin normal fonksiyonlarının çalışmasına yardımcı olur.

  -D vitamini ise kemiklerin, dişlerin ve kas fonksiyonunun korunmasına destek olur.

  Redoxon Kids, yumuşak jelibon formu sayesinde çocuklar tarafından kolayca tüketilebilmektedir.

  Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

   

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.