Toplam 98 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

Günümüzde saç bakım ve onarımı ile ilgili piyasada birçok ürün satılmaktadır. Hepsine aynı anda sahip olmak zor gibi görünse de TuruncuEcza farkıyla dilediğiniz marka ve tür ürüne sadece tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Saç bakımı noktasında birçok kategoride ürüne ulaşabilirsiniz; saç dökülmesine karşı ürünlere, boyalı ve yıpranmış saç ürünlerine, saç kremlerine, yağlı ve yağlanma eğimli saç ürünlerine, sık kullanılan şampuanlardan, saç ve sakal ürünlerine kadar pek çok ürüne aynı anda ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmak için üretilen saç tipinize uygun dermakozmetik ve kozmetik ürünlerin hepsini bir arada bulabilirsiniz. Saç dökülmesinin türlerine göre birden fazla markanın birçok ürününe ulaşabileceğiniz gibi saç dökülmesini engelleyen serumlara, bakım yağlarına aynı anda ulaşabilirsiniz. Boyalı ve yıpranmış saçlara sahipseniz daha sağlıklı ve güçlü saç hayali kurmak hayal olmanın ötesine geçiyor. Yağlı ve yağlanmaya eğilimli saç türüne sahipseniz yağlanma karşıtı serum, şampuan ve kremlerle bu sorunu azaltarak ortadan kaldırabilirsiniz. Gündelik hayatta sürekli kullandığınız şampuana TuruncuEcza farkıyla tek tıkla ulaşabilirsiniz. Sık sık saç derinizde oluşan kepeklerden şikâyetçiyseniz dermatolojik olarak test edilmiş şampuan, saç kremi, bakım yağları ve serumlara ulaşmak zor değil.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.