Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Saç Dökülmesine Karşı Ürünler

Saç dökülmesi hemen hemen her insanın hayatının belirli dönemlerinde karşılaştığı çok sık rastlanan bir problemdir. Bu sorun, mevsimsel değişiklikler, çevresel faktörler, hava kirliliği, stres, yorgunluk, yetersiz beslenme gibi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Saç dökülmesini önleyen ve var olan saçların kalınlaşmasını sağlayan birçok ürüne TuruncuEcza.com’ dan ulaşabilirsiniz. Saç Dökülmesine Karşı Ürünler, saçların ve cildin korunmasına, normal fonksiyonlarını yürütmesine yardım ederken saçların güçlenmesine de katkı sağlar. Vücut enerji üretimine de destek olan ürünler, saç kaybına neden olan durumlar için özel olarak geliştirilmiştir. Saçlarınızın hassas bir biçimde temizlenmesine ve canlılık kazanmasına yardımcı olur. Kuru, kepekli ve zayıf saçlara nem kazandırmak için günlük kullanıma uygun Saç Dökülmesine Karşı Ürünleri de TuruncuEcza.com’ da bulabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.