Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Saç Kremleri

Saçların boyama veya şekillendirme sebebiyle maruz kaldığı tüm işlemler, olağan yıpranmalarla da birlikte bakımsız bir görünüme neden olabilir. TuruncuEcza.com’ da yer alan saç krem ürünleriyle ışıltılı ve ipeksi saçlara sahip olabilirsiniz. Kırık ve yıpranmaları önleyen saç bakım kremleri ile saçlarınızın kaybettiği elastikiyet ve canlılığı geri kazanabilirsiniz. Saç kremleri, saçlarda meydana gelen hasarı gidermenin yanı sıra saç yüzeyine etki göstererek kopmalara karşı koruma sağlar, saçlardaki yıpranma belirtilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Saçlarınızı yumuşak ve kolay taranır hale getiren saç kremlerini TuruncuEcza.com’ da bulabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.