Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Saç ve Sakal Serumları

Saç ve sakal, erkek bakımında oldukça önemli bir yere sahip. Fakat çok sık rastlanan problemlerden biri de saç ve sakal çıkmasını engelleyen birçok sebep bulunması. Bunlar genetik koşullar, çevresel faktörler, hava kirliliği, stres, yorgunluk, yetersiz beslenme gibi nedenlere bağlı olarak meydana gelebiliyor. Dolayısıyla hem saç hem de sakallar için kullanılabilen, güçlendirici ve besleyici etki sağlayan serumlar sıklıkla tercih ediliyor. Daha kalın ve gür görünümlü saçlar ve cılız sakalların gürleştirilmesi için güçlendirici serumlar, bakım serumları gibi çeşitli Saç ve Sakal Serum Ürünlerine TuruncuEcza.com’dan ulaşabilirsiniz. Güçlendirici ve canlandırıcı etki sağlayan bu ürünler kıl köklerini besleyen güçlü içerikleri ile sakalların daha bakımlı görünmesine, gürleşmesine ve yenilenmesine yardımcı olur.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.