%20
77,90 TL
62,32 TL
%20
Havale ile : TL   61,07
Sebamed

Sebamed Bebek Şampuanı 250 ml

Bebeğinizin cildini zedelemeden temizler
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sebamed Bebek Şampuanı 250 ml

  Sebamed Bebek Şampuanı 250 ml ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Bebeklerin temizliği son derece önemli bir husustur.

  Anneler bu hususta oldukça hassas davranmaktadır.

  Banyo esnasında kullanılacak şampuan seçimine büyük bir önem verilmelidir.

  Tercih edilecek şampuan, bebek sağlını tehdit edici bir unsuru içeriğinde barındırmamalıdır.

  Bu hususta Sebamed Bebek Şampuanı ürünü annelerin yardımına koşmaktadır.

  Ürünün net miktarının 250 ml olduğu belirtilmektedir.

  Sebamed Bebek Şampuanın 5.5 pH değerine sahip olduğu ifade edilmektedir.

  Gerçekleştirilen araştırmalara göre 5.5 pH değerinin asit manto gelişiminin desteklediği kanıtlanmıştır.

  Ürün, bebeğin saç derisine zarar vermeden temizliğin gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır.

  Konak ve tahriş gibi problemlerin önüne geçilmesine yardımcı olur.

  Sebamed Bebek Şampuanı içeriğinde papatya ekstresi bulunmaktadır.

  Bu sayede bebeğin saçlarının yumuşak bir yapıya sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

  Ürün renklendirici madde içermemektedir.

  Sebamed Bebek Şampuanı cildin kurumasına sebebiyet veren Sodyum Lauril Sülfat maddesini içeriğinde barındırmamaktadır.

  Saç derisini bakterilerden arındırmaya ve korumaya yardımcı olmaktadır.

  Sebamed Bebek Şampuanı dermatolojik ve klinik olarak test edilmiştir.

  Bebek ile uyumlu olduğu kadar çevre ile de uyumludur.

  Bebek Bilgilendirme

  Bebeklerimiz ve onların sağlığı, biz ebeveynler için en önemli unsurdur. Doğduğu andan itibaren hemen her konuda büyük titizlik göstererek onların iyiliği için emek veriyoruz. Giyiminden beslenmesine, bakımından sağlığına kadar her detay anneleri fazlasıyla düşündürmekte.

  Bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek, aradıkları ürünlere kolay ve hızlı yoldan ulaşmak anneler için oldukça önemlidir.

  Buradan yola çıkarak turuncuecza.com olarak biz, annelerin bebekleri için gerek duyduğu bebek bezi, ıslak mendil, cilt bakım, beslenme ve beslenme gereçleri, takviye edici gıda ve banyo gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tüm ürünlerle hizmet vermekteyiz. Elbette tüm ebeveynler için en önemli nokta aldıkları ürünün orijinal ve bebekleri için rlı olmasıdır. Bu nedenle turuncuecza.com sitesinde bebek kategorisi içerisinde yer alan bütün ürünlerimiz %100 orijinal, faturalı ve ilgili bakanlıkları tarafından da onaylanmış ürünlerdir.

  Orijinal olmayan ve ilgili bakanlığı tarafından onaylanmayan hiçbir ürün sitemizde satılmamaktadır. Bebeklerimizin sağlığı bizler için de en önemli unsurdur.

  Bebeklerimizin cildi oldukça hassas ve narindir. Bu yüzden cilt bakım ürünleri kullanırken oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle özellikle bebek cilt bakım kategorisinde yer alan ürünlerimiz hipoalerjeniktir.

  Hipoalerjenik olmayan bakım ürünleri bebeğinizin hassas cildini tahriş edebilir ve alerjik reaksiyon gösterebilir. Bu yüzden turuncuecza.com bebek kategorisinde yer alan ve hipoalerjenik olan bakım ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Bebeklerimizin vitamin ve mineral ihtiyaçları için gerekli olan takviye ürünleri yine turuncuecza.com sitemizde yer alan bebek vitaminleri kategorisinden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

  Sitemizde yer alan vitaminlerin hiçbiri ilaç değildir ve asla edici özelliği bulunmamaktadır. Bunun haricinde bebeğinizin sağlığını korumak adına özellikle internet üzerinde ilaç adı altında satılan hiçbir ürünü doktorunuz tavsiye etmedikçe asla kullanmamızı önemle belirtmek isteriz. Sitemizde bulunan vitaminleri doktorunuza danışarak ve içeriğinde belirtilen miktarlarda kullanmaya özen göstererek bebeğiniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bebeklerimizin normal beslenmeleri dışında vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm vitaminleri sitemizden temin edebilirsiniz.

  Sitemizde satışa sunulan tüm ürünlerin içeriği ve kullanımı hakkında gerekli açıklamalar ebeveynlerin bilgisine sunulmuştur. Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını turuncuecza.com sitemizden kolaylıkla temin edebilir,  takıldığınız ve sormak istediğiniz her konuda sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.