Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Şeker & Diyabet Ölçümü

Şeker hastalığı ya da diğer anlamıyla diyabet, yaşam boyu tedavi gerektiren kronik bir hastalıktır. Şeker hastalığı tedavisinde amaç, kandaki şeker oranını normal düzeyde tutmayı sağlamaktır. Şeker hastası olanlar, doktoruyla birlikte hareket etmeli ve yapılması gerekenleri aksatmamalıdır.

Şeker hastalığında şikayet olmaması, kan şekerinin kontrol altında olduğu anlamına gelmez. Şeker hastalarının, kendi tedavilerinde sorumluluk alarak şekerini sürekli kontrol etmesi gerekir. Şekeri yükselen hasta gerekli tedbirler almazsa hayati tehlike yaşayabilir, ciddi sağlık sorunları geçirebilir. Bu durumların yaşanmaması için düzenli olarak şeker ölçüm cihazları ile hastalığın takibi yapılmalıdır.  Şeker hastalığı bulunan kişiler mutlaka bir şeker ölçüm cihazı edinmelidir, böylece şeker takibini kolaylıkla yapabilir.


Şeker ölçüm stribi, şeker ölçüm cihazıyla birlikte kullanılır. Bireysel kullanım için uygun ve kullanımı kolaydır. Şeker ölçüm çubuğu, son kullanma tarihinden önce kullanılmalıdır. Kullanmadan önce mutlaka şeker ölçüm çubuğunun son kullanma tarihi kontrol edilmelidir. Şeker ölçüm stribi, şeker ölçüm cihazından ayrı satılır. Kutu içerisindeki şeker ölçüm çubuğu sayısı markalara göre farklılık gösterebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.