%4
Yeni
24,90 TL
23,90 TL
%4
Havale ile : TL   23,42
Sensodyne

Sensodyne Promine Ağız Çalkalama Suyu 250 ml

Hassas dişlere özel, asit korumalı ağız çalkalama suyu
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sensodyne Pronamel Ağız Çalkalama Suyu Gargara 250 ml

   

  Diş minesini sertleştirmeye ve diş minesini asitlere karşıdaha dayanıklı bir hale getirmeye yardımcı olur. Pronamel Günlük Ağız ÇalkalamaSuyu, uzman diş hekimleri ve bilim insanlarının işbirliği ile geliştirilmiştir,Dişleri güçlendirmeye ve asit erozyonuna sebep olan etkenlere karşı dişleriniziyüzeysel korumadan daha fazlası ile korumanıza yardımcı olur.

                  İçeriğinde Alkol bulunmaz.

                  Tazenane tadını verir.

                 Dişleri çürümelere karşı korumayayardımcı olur.

                  Nanetadı ile ağzınızda ferahlama hissini sağlar, ağzınızda güzel bir koku hâkimolur.

                  Dişminelerinin güçlenmesine etki eden etkenlere yardımcı olmaktadır.

  İçeriğinde ; Aqua, glycerin, sorbitol, poloxamer 338,PEG-60, hydrogenatedcastor oil, VP/VA copolymer, potassium nitrate, sodiumbenzoate, cellulose gum,aroma, sodium fluoride, methylparaben, propylparaben,cetylpyridinium chloride,sodium saccharin, xanthan gum, disodium phosphate,sodium phosphate, Cl 42090 barındırmaktadır.

   

  Kullanım Şekli:

  Günde 2 kez kullanımı önerilmektedir. Şişe kapağını 10 mlkadar doldurarak , ağzınızı çalkayıp tükürünüz.. Sensodyne Pronamel AğızÇalkalama suyunu yutmayın. 7ile 13 yaş arasındaki çocuklarının kullanımıkonusunda uzman hekiminize danışmanız gerekmektedir.

   

   Günlük ağız sağlığıbakımınızın bir parçası olarak ağız çalkalama sularının kullanımı günümüzde yaygınhale gelmektedir. Diş hekimleri , flüorür bulunan ağız çalkalama sularının dişlerekarşı erozyon sağlayan asitlere karşı en etkili çözümlerden biri olduğunu belirtmektedirler

  Diş hekimleri ; Asitlerin diş minesi üstüne erozyonununetkisini yavaşlatmak için Sensodyne Pronamel Diş Macunu ile birlikte SensodyneDiş fırçası ve Ağız Çalkalama Suyu kullanmanızı öneriyor.

  Sensodyne Pronamel Ağız Çalkalama Suyu Gargara 250 ml şişeyi, kalite ve uygun fiyadın tek adresi www.turuncuezca.com'dan alabilirsiniz

   

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.