Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Sık Kullanım Şampuanları

Çeşitli dış etkenlerden dolayı saçlar kuruyabilir, yıpranabilir, boyalı saçlar zamanla parlaklığını kaybedebilir. Siz de bu saç sorunlarını yaşıyorsanız, sürekli formda, güçlü ve bakımlı saçlara, TuruncuEcza.com’ da yer alan Sık Kullanım Şampuanları ile sahip olabilirsiniz. Düzenli ve sürekli kullanıldığında saç dökülmesi ve kepek oluşumu gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olan Sık Kullanım Şampuanları, kırılgan ve hassas saçlarda sık kullanıma uygun olup, saç derisini rahatsız etmez. Saç hücrelerini besleyip enerji vererek saçların dolgun görünümüne destek olur. Saç dökülmesi gibi birçok soruna karşı etkili biotin şampuanlar, dökülen, kırılan, yıpranmış ve zayıf saçlar için kepeğe karşı etkili olan şampuanlar ya da ısırgan otu içerikli güçlendirici bakım şampuanları gibi çeşitli özelliklere sahip ürünleri TuruncuEcza.com’ da bulabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.