Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sindirim Sistemi Ürünleri

Beslenmek, sadece doymak değil, sağlıklı bir şekilde vücut için gerekli olan gıda alımının da yapılması demektir. Düzenli ve sağlıklı beslenmek, vücudun işleyişini bozmadan, doğal gelişimini devam ettirebilmek için önemlidir.

Okulların açılması ve mevsim geçişleri ile birlikte çocuklarda görülen hastalıklar artmaya başlıyor. Bu hastalıklara karşı alınabilecek önlemlerin başında bağışıklık sistemini güçlendirmek geliyor. Çocuklarda görülen hastalıkların çoğu, bağışıklık sistemini güçlendirerek kontrol altına alınabilir.

Çocukların sağlığını koruyabilmek için vücutlarındaki yararlı bakteriler kurtarıcı görevler üstlenirler. Bu durumlarda ise uzmanlar tarafından probiyotik desteği öneriliyor.

Bebek ve çocukların besin dengesini her zaman koruyamayabiliriz. Bu gibi durumlarda sindirim sistemi problemleri meydana gelebilir. Bebeklerde gaz sancıları oluşur, huzursuzluk, sürekli ağlama halleri başlayabilir. En az 3 ay süren gaz sancıları kimi bebeklerde daha uzun sürdüğü gibi, bazı bebeklerde hafif geçerken bazılarında ise şiddetli bir şekilde kendini gösterebilir. Gaz sancısı sebebiyle bebeklerin uyku düzeni bozulur. Gaz sancısı her 10 bebekten 3`ünde karşılaşılan bir problemdir. Yanlış emzirme pozisyonları, beslendikten sonra gazını iyi çıkaramamak, annenin tükettiği bazı besinlerin süt yoluyla bebeğe geçen etkisi, biberondan beslenirken yutulan hava gibi çeşitli nedenler bebeklerde gaz oluşturur. Bebeklerin sindirim sistemi henüz tam gelişmediği için gaz sancılarının görülmesi normaldir. Gaz sancıları bebeklerin acı çekmesine ve ağlamasına sebep olur.  Gaz gidermeye yardımcı gıda takviyeleri ile bebeğinizin gaz sancısını azaltmaya yardımcı olabilirsiniz. Gaz gidermeye yardımcı gıda takviyeleri ile kısa sürede bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünlerle gazın vücuttan çıkışını kolaylaştırmış olursunuz. Gaz gidermeye yardımcı ürünler ile bebeğinizin bağırsaklarındaki spazm çözülür, sindirimi kolaylaşır hem de bebeğiniz yatışır. Düzenli kullanımla, günün aynı saatlerinde verilen gaz gidermeye yardımcı ürünlerden daha fazla yarar görebilirsiniz. Gazını kolayca çıkaran bebeğinizin sakinleşerek rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Hiçbir nedene bağlı olmaksızın uzun süre boyunca ağlayan kolik bebekler için özel olarak üretilmiş bitkisel içerikli şuruptan da yararlanabilirsiniz.

Damla, şurup, tablet gibi çeşitleri olan sindirim sistemi ürünlerinden, bebek ve çocuklar için uygun olan ürünü seçip kullanabilirsiniz. Farklı yaş grupları için dozajı doktorunuza danışarak vermenizi tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.