%18
Yeni
37,31 TL
30,77 TL
%18
Havale ile : TL   30,15
Smiley Baby

Smiley Baby Parmak Diş Fırçası 0-3 Yaş

Bebekler için özel tasarlanmış parmak diş fırçası
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Smiley Baby Silikon Parmak Diş Fırçası 0-3 Yaş

  Smiley Baby Silikon Parmak Diş Fırçası 0-3 Yaş turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Parmak fırça bebeğinizin ağız hijyeni için özel formülü ile üretilmiştir.

  Küçük yaşlarda diş fırçalama alışkanlığı kazanmasına yardımcı olur.

  Smiley Baby Parmak Diş Fırçası oldukça rahat temizlenmektedir, hijyenik saklama kabı kolay taşınması ile bir annenin aradığı tüm özelliklere sahiptir.

  Smiley Baby Silikon Parmak Diş Fırçası 0-3 Yaş arasında kullanılmaktadır. Kullanımı pratiktir.

  Fırçanın yüzeyi hassas diş ve diş etlerine sahip bebekler için uygun ve yumuşak yapıdadır.

  Buzdolabında saklanması tavsiye edilmektedir.

  Smiley Baby Parmak Diş Fırçası pratik kullanımı, rahat temizlenmesi, hijyenik saklama kabı ve kolay taşınabilirliği ile bir annenin aradığı her özelliğe sahip bir üründür.

  Fırçalamadan önce fırçayı kaynar su ile yıkayınız, parmak fırçayı kullanmadan önce ellerinizi yıkayınız.

  Parmak fırçayı işaret parmağınıza takıp, fırçanın yüzü ile dişleri fırçalayabilirsiniz.

  Buz dolabında soğutmaya uygun yapısından dolayı, dolaptan çıkarıldıktan sonra bebeğinizin damağını rahatlatabilirsiniz.

  Her kullanım sonrasında fırçayı yıkamanız gerekmektedir.  

  Smiley Baby Parmak Diş Fırçası Yüksek kaliteli % 100 medikal-gıda sınıfı silikondan üretilmiş ve güvenlik testlerinden geçirilmiştir.

  BPA, Fathelat ve PVC gibi sağlığa zararlı maddeler içermez.

  Bulaşık makinesinde yıkanabilir, dezenfekte edilebilir, kaynatılabilir ve soğutulabilir.

  Parmak silikon fırça oyuncak değildir, ebeveyn kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

  Ürünlerimiz orijinal ve faturalı olarak tedarik edilip sizlere de faturalı olarak gönderilmektedir. Lütfen taklitlerinden sakınınız!

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.