%4
88,00 TL
84,84 TL
%4
Havale ile : TL   83,14
Splenda

Splenda Tatlandırıcı 300 Tablet

Tatlandırıcı tablet
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Splenda Tatlandırıcı 300 Tablet

  Splenda Tatlandırıcı 300 Tablet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz

  Splenda Tatlandırıcı 300 Tablet Splenda tatlandırıcı sukraloz ve aspartam maddellerini içermeyen bir tatlandırıcı türüdür.

  Normal bir şeker oranına göre son derece düşük bir kaloriye sahiptir.

  Toz ya da tablet şeklinde satılabilen Splenda Tatlandırıcı 300 Tablet suklarozdan üretilen bir tatlandırıcı çeşidir.

  Her ürün paketi  içerisinde 300 tane tablet vardır.

  Bir tanesi çay ya da kahve için yeterlidir. Bir tablet yaklaşık olarak bir çay kaşığı şeker tadındadır. Ancak beyaz şekerden daha düşük bir kaloriye sahiptir.

  İçecek tercihlerinde de kullanılabilir. Şekersiz çay ya da kahve içemeyen insanlar bir tableti içeceklerine karıştırdıklarında şeker tadını alabilirler.

  Splenda Tatlandırıcı 300 Tablet şeker hassasiyeti olan insanların şeker tadını almasını sağlayan bir tatlandırıcıdır.

  Yiyecek türlerinde de kullanılabilen bir tatlandırıcıdır. Kekleri, kurabiyeleri ve tatlıları tatlandırmak için Splenda Tatlandırıcı 300 Tablet kullanabilirsiniz.

  Tablet şeklinde olduğundan kolayca eriyebilir. Ancak kek ve tatlılarda granül çeşitlerinin kullanılması daha fazla tercih edilmektedir.

  Kullanım Önerisi

  Splenda tatlandırıcı besin takviyesi niteliğinde bir üründür. Bu nedenle her zaman temin edebilirsiniz.


  Oda sıcaklığında saklayabilirsiniz. Raf ömrü uzun olan bir üründür. Bu da alır almaz tüketmeniz gerektiği anlamına gelmemektedir.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.