%12
Yeni
59,00 TL
51,90 TL
%12
Havale ile : TL   50,86
Sustenium

Sustenium Triple Action CoQ-10 Multivitamin

Koenzim Q10, multivitamin ve multimineral içerikli gıda takviyesi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sustenium Triple Action Koenzim Q10 Multivitamin (Skt 07/2023)

  Sustenium Triple Action Koenzim Q10 , 3 katmanlı akıllı yapısı ve zengin içeriği ile gün boyunca vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri karşılamanıza yardımcı olur.

  Her bir katman, belirli zaman periyotları içerisinde sırayla aktive olarak ihtiyacınız olan vitamin ve mineralleri vücudunuza salgılar.


  CoQ-10 ve Biotin ile güçlendirilmiş içeriği ise metabolizma fonksiyonlarını destekler.

  Yoğun tempoda yaşayan stresli kişiler ve sporcular için kullanımı uygundur.


  Her bir katmanın aktive olma zamanları ve içerikleri şu şekilde olmaktadır:

  *  Sustenium Triple Action Koenzim Q10 ' nin Birinci Katmanı ilk 45 dakika içerisinde aktive olur ve vücudun aşağıdaki vitamin ve mineral ihtiyacını gidermeye destek olur:

        B1, B2, niasin, pantotenik asit, B6 vitamini, folat, B12, koenzim Q10, magnezyum, kalsiyum.

  *  Sustenium Triple Action Koenzim Q10 ' nin İkinci Katmanı 45 dakika ile 8 saat içerisinde aktive olur ve vücudun aşağıdaki vitamin ve mineral ihtiyacını gidermeye destek olur:
       
        Demir, kalsiyum, iyot, bakır, çinko, selenyum, krom, manganez, resveratrol, molibden.

  *  Sustenium Triple Action Koenzim Q10 ' nin Üçüncü Katmanı ise 8 saatten sonra yavaş salım şeklinde devreye girer ve vücudun aşağıdaki vitamin ve mineral ihtiyacını gidermeye destek olur:
       
        A vitamini, C vitamini, D vitamini, E vitamini, Biotin ve kalsiyum.Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.