%5
84,07 TL
79,79 TL
%5
Havale ile : TL   78,19
Tepe

Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.4 mm Pembe 6 Adet

Diş arayüz temizleme fırçası
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.4 mm Pembe 6 Adet

  Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.4 mm Pembe 6'lı turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Bazı durumlarda dişlerin arasında besin artıkları kalabiliyor. Burada biriken besin artıkları bakteri üretimine sebep olabiliyor ve hatta diş çürüklerine yol açabiliyor.

  Bu nedenle çoğu diş fırçasının erişim sağlayamadığı diş arası temizliği büyük bir önem teşkil ediyor.

  TePe Diş Arası Fırçası kişilerin diş arası temizliğine yardımcı oluyor. TePe Diş Arası Fırçaları 0.4 mm ve 1.5 mm aralığında farklı boyutlarda çeşidi bulunmaktadır.

  Bu şekilde her diş yapısına uyum sağlamaya yardımcı olunması amaçlanmıştır. İncelediğiniz bu TePe Diş Arası Fırçası 0.4 mm boyutlarındadır.

  Paket içerisinde 6 adet TePe diş arası 0.4 mm ürünü yer almaktadır. Ürün pembe renkte imal edilmektedir.

  Tepe Diş Arası Fırçası içerisinde bulunabilecek olan fırçaların renkleri ve boyutları şu şekilde olmaktadır:
  • 0.4 mm Pembe
  • 0.45 mm Turuncu
  • 0.5 mm Kırmızı
  • 0.6 mm Mavi
  • 0.7 mm Sarı
  • 0.8 mm Yeşil
  • 1.1 mm Mor
  • 1.3 mm Gri
  • 1.5 mm Siyah

  Her farklı renk farklı boyutlardaki diş arası fırçalarını belirtmektedir. Böylelikle kişi kendine uygun ürünü daha kolay bulmasına yardımcı olmaktadır.

  Paket içerisinde yer alan her bir fırçanın kullanım ömrü maksimum 25 gün olarak belirtilmektedir. 25 gününü tamamlamış olan diş arası fırçalarının kullanılması tavsiye edilmemektedir.

  TePe diş arası fırçası 0.4 mm pembe 6'lı paket kişinin maksimum 150 gün kadar diş arası temizliğine yardımcı olması amaçlanmaktadır.

  Ürün, ISO 16409:2006 şartları çerçevesinde üretilmektedir. Firmanın incelikle yürüttüğü araştırmalar ve hekim önerileri doğrultusunda ürün sapı özel olarak tasarlanmıştır.

  Bu özel tasarım ile ürünün kolay kullanılabilmesine yardımcı olunmaktadır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.