%5
84,07 TL
79,79 TL
%5
Havale ile : TL   78,19
Tepe

Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.6 mm Mavi 6 Adet

Diş arayüz temizleme fırçası
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.6 mm Mavi 6 Adet

  Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.6 mm Mavi turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Öğünlerin ardından diş aralarında besin artığı birikmesi söz konusu olabilmektedir. Bu durum dişleri büyük bir risk altına almaktadır.

  Diş aralarında biriken yemek artıkları bakteri oluşumuna zemin hazırlarken diş çürüklerine de sebep olabilmektedir.

  Çoğu diş fırçası diş aralarını tam anlamıyla temizlemeyebilir. Bu nedenle diş arası temizliğine büyük bir önem verilmeli ve ihmal edilmemelidir.

  Bu hususta TePe diş arası fırçası kişiye diş arası temizliğinde yardımcı olarak ön plana çıkmaktadır.

  İncelediğiniz TePe diş arası fırçası 0.6 mm boyutlarındadır. Her boyut için farklı bir renk tonu belirlenmiştir.

  TePe diş arası fırçası her diş yapısına uyum sağlayabilmek adına farklı boyutlarda üretilmektedir.

  Bu boyutlar 0.4 mm ile 1.5 mm arasında değişkenlik göstermektedir.

  Tepe Diş Arası Fırçası içerisinde bulunabilecek olan fırçaların renkleri ve boyutları şu şekilde olmaktadır:
  • 0.4 mm Pembe
  • 0.45 mm Turuncu
  • 0.5 mm Kırmızı
  • 0.6 mm Mavi
  • 0.7 mm Sarı
  • 0.8 mm Yeşil
  • 1.1 mm Mor
  • 1.3 mm Gri
  • 1.5 mm Siyah

  Ürün, mavi renk olarak imal edilmiştir. Farklı renk çeşitleriyle kişinin kendine en uygun diş arası fırçasını hatırlamasına yardımcı olunmaktadır.

  TePe diş arası fırçaları ISO 16409:2006 standartları baz alınarak üretilmektedir.

  Her bir diş arası fırçasının kullanım ömrünün maksimum 25 gün olduğu ifade edilmektedir.

  Böylelikle TePe diş arası fırçası 0.6 mm 6'lı paket ürünü ile kişinin diş arası temizliğinin 150 güne kadar desteklenmesi amaçlanmıştır.

  Ürünün sapı, kolay kullanılmasına yardımcı olmak adına özel bir tasarımla dizayn edilmiştir.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.