%5
Yeni
84,07 TL
79,79 TL
%5
Havale ile : TL   78,19
Tepe

Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.8 mm Yeşil 6 Adet

Diş arası temizleme fırçası
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.8 mm Yeşil 6 Adet

  Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.8 mm Yeşil 6 Adet ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Ağız bakımı, sağlık açısından önemli bir yere sahiptir. Günlük ağız bakımının aksatılması, birçok problemi beraberinde getirecektir. Bu problemlerden birisi de diş çürükleridir.

  Diş aralarında birikecek besin artıkları çürük oluşumuna zemin hazırlamaktadır.

  Diş fırçası diş aralarına erişim sağlayamamaktadır. Bu durumda arayüz fırçaları kullanılması önerilmektedir.

  Bu hususta Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.8 mm Yeşil ürünü kişinin karşısına çıkmaktadır.

  Kutu içerisinde 6 adet arayüz fırçası ye almaktadır. Her bir fırça 0,8 mm giriş çapına sahiptir.

  Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.8 mm yeşil renkte imal edilmiştir. Her boyut için farklı renkler kullanılmaktadır.

  Bu sayede kişiye uygun arayüz fırçasının kolay hatırlanmasına yardımcı olunmaktadır.

  Her bir Tepe Diş Arası Fırçası Angle arayüz fırçasının kullanım ömrü maksimum bir (1) aydır. Vakti dolan fırçalar değiştirilmelidir.

  Ürünün kolay tutulmasına yardımcı olan ergonomik bir sap tasarımı bulunmaktadır.

  Tepe Diş Arası Fırçası Angle 0.8 mm yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu yapısı itibari ile olası kanamaların önüne geçilmesine yardımcı olunmaktadır.

  Tepe Diş Arası Fırçası içerisinde bulunabilecek olan fırçaların renkleri ve boyutları şu şekilde olmaktadır:
  • 0.4 mm Pembe
  • 0.45 mm Turuncu
  • 0.5 mm Kırmızı
  • 0.6 mm Mavi
  • 0.7 mm Sarı
  • 0.8 mm Yeşil
  • 1.1 mm Mor
  • 1.3 mm Gri
  • 1.5 mm Siyah

  Ağız Diş Bilgilendirme

  İnsan sağlığı açısından ağız çok önemli bir noktadır. Ağız bakımına gerekli önem verilmediği takdirde pek çok hastalığa davetiye çıkarılmaktadır. Bizler turuncuecza.com olarak bunu bilmekteyiz ve size en iyi ürünleri sunmak için hizmet vermekteyiz. Sitemizde yer alan tüm ürünlerimiz ilgili bakanlıklardan onaylı ve %100 orijinal ürünlerdir.

  turuncuecza.com sitemizin ağız diş kategorisinde tüm ağız bakım ürünlerimize erişim sağlayabilirsiniz. Sitemizden ağız temizliğini en doğru biçimde sağlayabilmeniz için kendinize uygun bir diş fırçası seçebilirsiniz. Erişilmesi zor ve çarpık bir diş yapısına sahipseniz diş arası fırçalarını tercih edebilirsiniz.

  Uzmanların ortak kanısına göre her 6 ayda bir diş fırçasının değiştirilmesi gerekmektedir. Diş eti yapınıza uygun olarak ekstra yumuşak, yumuşak, orta sert ve sert seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

  Ağız diş kategorimizde kapsamlı bir ağız temizliği için ağız gargarası çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bu ağız çalkalama suları hem ağızdaki kötü kokunun giderilmesine hem de bakteri oluşumunun engellenmesine yardımcı olmaktadır. Diş hekimleri periyodik olarak ağız gargarasının yapılması gerektiğini belirtmektedirler.

  Diş çürükleri çoğu kişinin muzdarip olduğu bir problemdir. Bu nedenle çürük oluşumundan evvel gerekli tedbirlerin alınması gerekmektedir. Bu tedbirlerin en önemlisi de diş bakımına önem vermek olacaktır. Bilhassa diş aralarında kalacak yemek artıkları çürüklere yol açmaktadır. Bunun için ağız diş kategorimizden arayüz fırçaları temin edebilirsiniz. Daha ince bir temizlik için diş ipi de tercih edebilirsiniz.

  Güzel bir gülüş için beyaz dişler şarttır. Bizler turuncuecza.com olarak bunun bilincindeyiz ve sizlere diş beyazlatma ürünleri sunmaktayız. Beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak dişlerde lekeler ve sararmalar görülebilmektedir. Bunun için beyazlatıcı diş tozu ürünlerini tavsiye etmekteyiz.

  Sağlıklı ve beyaz dişlere giden yol doğru diş macunu seçiminden geçmektedir. Turuncuecza.com sitemizin ağız diş kategorisinde yer alan diş macunlarından size uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Ürünler hakkında gerekli açıklamalar "Ürün Özellikleri" kısmında yer almaktadır.

  Sitemizde bulunan tüm ürünlerin açıklamaları bilgilendirme amaçlıdır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.