%5
93,43 TL
88,88 TL
%5
Havale ile : TL   87,10
Tepe

Tepe Diş Arası Fırçası Extra Soft 0.6 mm 8 Adet

Diş arayüz temizleme fırçası
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tepe Diş Arası Fırçası Extra Soft 0.6 mm 8'li

  Tepe Diş Arası Fırçası Extra Soft 0.6 mm turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Dişlerimizin bakımının özen ve dikkat gerektiren şekillerde yapılması gerektiği uzmanlar tarafından söylenmektedir.

  Tepe firması da üretmiş olduğu diş arası fırçaları ile kolay bir kullanım ve doğru bir bakım yapma imkanı sunuyor.

  8’li paket sayesinde uzun süre boyunca dişlerimizin arasında oluşan artıkları ve plakların temizlenerek uzun vadede dişlerimizde oluşacak çürümelerin önüne geçmemize yardımcı olan ürünler sunuyor.

  TePe Diş Arası Fırçası Ekstra Soft ile dişin yumuşak dokusuna vermeden temizlik işlemini kısa süre içerisinde tamamlama fırsatını bizlere sunuyor.

  Ekstra yumuşak dokuya sahip olan ipleri ile diş etinden ameliyat olan ya da ışın si gören hasta gruplarının kullanılmasına imkan tanındığı vurguluyor.

  TePe Diş Arası Fırçası Ekstra Soft 8’li paket içerisinde renk gruplarına ayrılmış ayrı ürünler bulunuyor. Paketin renkleri ve kalınlıkları şu şekilde sıralanıyor:

  • 0.4 mm Pembe
  • 0.45 mm Turuncu
  • 0.5 mm Kırmızı
  • 0.6 mm Mavi
  • 0.7 mm Sarı
  • 0.8 mm Yeşil
  • 1.1 mm Mor
  • 1.3 mm Gri
  • 1.5 mm Siyah

  Özel olarak dizayn edilen yapısı ve sap kısmı sayesinde kullanımı çok basit bir hale getirilmiştir.

  TePe Diş Arası Fırçası Ekstra Soft kılları özel olarak seçilmiş ve dayanıklılık noktasında da özel olarak tasarlanmıştır.

  Dişlerimizin fırçaladıktan sonra ya da fırçalamadan önce diş eti ile temizlik yapılması ileride oluşabilecek çürümelerin daha hızlı bir şekilde önüne geçtiği uzmanlar tarafından söyleniyor.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.