%6
70,05 TL
65,65 TL
%6
Havale ile : TL   64,34
Tepe

Tepe Diş Arası Mini Flosser 36 Adet

Diş temizleme ipi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tepe Diş Arası Mini Flosser 36 Adet

  Tepe Diş Arası Mini Flosser 36 Adet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Tepe firması tarafından diş temizliği için sunulan ürünlerden birisi de diş arası mini flosser’dır.

  36’lı paket içerisinde sunulan Tepe Diş Arası Mini Flosser daha çok diş ipi kullanmakta zorluk çeken kullanıcıların diş aralarını temizlemesine yardım etmek amacıyla üretiliyor.

  Kullanımı için ergonomik bir tasarım tercih edilmiş olması yapısı itibariyle insanları memnun edecek özellikleri taşımasını sağlıyor.

  Özellikle fırçalama sonrasında diş arasında kalan ve fırçanın ulaşamadığı noktaların temizlenmesinde diş ipi kullanmayan kullanıcılar tarafından tercih edildiği görülebilir.

  Tepe Diş Arası Mini Flosser kullanımı çok basittir ve bu ürünü uzun süre kullanabilmeniz için 36’lı paketlerde satışı bulunmaktadır.

  Tek bir kutu ile uzunca bir süre diş temizliğinizi doğru bir şekilde yapma imkanınız bulunmaktadır.

  Tepe diş arası mini flosser fırçasının geliştirilme amacı diş aralarında kalacak yemek artıkları ile ağızda oluşabilecek kokunun önüne geçmesini sağlamak olduğu vurgulanıyor.

  Ürün hazırlanırken standartlara uygun olarak dikkatli bir üretim yapılmış ve aynı zamanda kullanıcılara hizmet vermesi amaçlanmıştır.

  Uzmanlar bu fırçanın kullanımını daha çok diş ipi kullanma konusunda sıkıntıları olan ve diş fırçaladıktan sonra tam temiz olduğundan emin olunmayan dişler için kullanılmasını tavsiye ediyor.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.