Teslimat Koşulları

Siparişlerinizi, banka onayı alındıktan sonra; ürünün stoklarımızda bulunması durumunda aynı gün kargoya teslim etmekteyiz. Teslimat adresinin İstanbul ve çevre illere uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmektedir.

Kargo şirketleri Cumartesi günü 13:00' a kadar çalışmaktadırlar. Bu nedenle adresinize Cumartesi günü yapılacak teslimatların Pazartesi gününe sarkma ihtimali olduğunu unutmayınız. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması bizim için çok önemlidir. Kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır ve aynı nedenle Cumartesi vermiş olduğunuz siparişleriniz saat 12:00' den sonra olması durumunda Pazartesi günü kargoya verilebilmektedir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Teslimat esnasında kargonuzda hasar veya ezilme olduğunu düşünüyorsanız lütfen kargo görevlisine Hasar Tazmin Formu düzenletiniz. 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

turuncuecza.com bir online alışveriş sitesidir ve aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Gün içerisinde oluşan yoğun talepler nedeniyle nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu durumda ise;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise hızlıca tedariği yapılmaktadır. Bu sürenin 3 günü aşması durumunda size bilgi verilir ve ürünün temin süresi müşteri tarafından kabul edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. Sitemiz hızlı teslimat konusunda titiz davranmaktadır.

Her türlü soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.