Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Tüy Dökücü Ürünler

Yaz kış kısa sürede teninde ipeksi pürüzsüzlüğü yaşamak isteyenler için tüy dökücü ürünler kişisel bakım ürünlerinizin arasında ilk sırada yer almaya hazırlar. Tüy dökücüler, cildinizde herhangi bir acı, kızarıklık ve morarmaya yer vermeden hızlı sonuç almanıza yardımcı olur.

Jilet kullanımında tüyler kalınlaşır ve çoğalır. Oysa tüy dökücü ürünlerin kullanımında bu gibi yan etkiler söz konusu değildir. 2 hafta kadar cildinizdeki yumuşaklık ve pürüzsüzlüğün keyfini çıkarabilirsiniz!

Farklı cilt tiplerine uygun ürünlerle istenmeyen tüylerinize veda edin. Tüy dökücü ürünlerdeki özel içerik sayesinde hoş kokusu ve nemlendirici özellik bu ürünleri tercih sebebiniz olabilir. Sprey formundaki tüy dökücü ürünlerle 3 dakika gibi kısa bir sürede istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Erkekler için özel olarak formüle edilmiş tüy dökücü ürünleri de TuruncuEcza.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.